חיפוש
חיפוש

שיטה חדשנית שעזרה לאלפי גברים לחזור לחייך, ללא כדורים ובלי תופעות לוואי, עם למעלה מ-90% הצלחה!

זוג מתוק

מחפש דרך לחזור לעוצמה וספונטניות שהיו לך פעם?

קודם כל, חשוב שתדע שאתה לא לבד בבעיה הזאת. יש עוד הרבה גברים כמוך בכל העולם. יותר מ-60% מהגברים בגילאי 40 ומעלה, חווים הפרעות בתפקוד. הרבה מהם מדחיקים את הבעיה עד שנהיה מאוחר מדיי. ואלו שמתגברים על המבוכה ופונים לעזרה רפואית, מוצאים את עצמם ב"תעשייה" של טיפולים ומרשמים שאינה מטפלת בשורש הבעיה.

 

אין סיבה שתוותר על הנאה בחיי האהבה שלך!

תפקוד גברי תקין זה לא רק העניין הפיזי. זה הרבה יותר עמוק. מחקרים רבים מעידים שחיי מין בריאים תורמים לבריאות הגוף-נפש, תחושת בטחון והערך העצמי של הגבר ולשמירה על חיבור זוגי טוב לאורך שנים.

הגיע הזמן לשבור שיאים חדשים!

אנחנו כאן איתך כדי לשנות את כללי המשחק. ברשת מרפאות הוד, מציעים לך שיטת טיפול טבעית, מותאמת אישית ובעלת שיעור הצלחה של כ-90% החזירה לאלפי גברים את הביטחון וההנאה בחיי האהבה.  אצלנו תוכל לקבל תוצאה שמחזיקה לאורך זמן ולחוות שוב ושוב את העוצמה והביטחון שהיו לך פעם בלי לסבול מכאבים ותופעות לוואי ובלי להכניס כימיקלים לגוף שלך.

"חזרתי לקיים יחסים סדירים עם בת הזוג שלי. אני מרגיש שחזרתי לגיל 18!", סיפר אורי בהתרגשות כבר לאחר מספר שבועות מתחילת תהליך הטיפול.

זוג מחבק אחד את השני

רוצה שיעבוד לך?

כדי להשיג שיפור לאורך זמן , נדרש לדעת במה לטפל. "חשוב להבין שרק אבחון מעמיק ומקיף לאיתור שורש הבעיה יספק לך פתרון אפקטיבי ותוצאות אמיתיות", מסביר רוני, מנהל המרפאה. הבדיקה הראשונית לאיתור מקור הבעיה היא מרכיב בולט בהצלחתו של הטיפול. מטרת הבדיקה לקבל תמונת מצב מלאה על המטופל ולאתר את הגורמים המביאים להפרעות בתפקוד. האבחון הראשוני מאפשר להבין את שורש הבעיה ולהתאים באופן אישי את דרכי הטיפול, צוות מטפלים מקצועי ומכשור טכנולוגי מתקדם. לפני התאמת הטיפול כל מטופל עובר בדיקת דופלר לאפיון זרימת הדם לפין ושיחת אבחון לאיתור מקור הבעיה לפי יותר מ30 פרמטרים שונים המשפיעים שמקורם גם בגוף וגם בנפש.

אתה לא כמו כולם. אז למה שתקבל טיפול אחיד כמו כולם?

אצלנו רשת מרפאות הוד כל מטופל מקבל תכנית טיפולים מותאמת אישית ומעקב תקופתי לשימור תוצאות לאורך זמן. צוות המרפאה לומד את ההיסטוריה הרפואית ואת אורח החיים של המטופל, מבצע בדיקות פיזיולוגיות לא פולשניות ולא מכאיבות לאבחון תקינות זרימת הדם לפין, עורך מיפוי לתסמינים מהם הוא סובל  – אבחנות שיש להן השפעה דרמטית על אופן הטיפול והצלחתו. בתום שלב הבדיקות והאבחון, צוות המומחים של מרפאת הוד יזהה את הגורמים לקשיים בתפקוד המיני ויגבש עבורך תוכנית טיפולית אינדיבידואלית ומותאמת אישית, המשלבת מגוון שיטות טיפול מתקדמות מאושרות משרד הבריאות ללא שימוש בחומרים כימיים.

 

ליווי צמוד כל הדרך להצלחה

אתה לא לבד בתהליך! כל מטופל זוכה לליווי ומעקב אישי ע"י הצוות המקצועי של המרפאה, שמעניק תמיכה  ועוקב אחרי התקדמות ושיפור במצב משבוע לשבוע. בנוסף, בתום סדרת הטיפולים תוזמן למעקב תקופתי אישי ללא תשלום, הכולל בדיקות דופלר ואולטרסאונד לשימור התוצאות, הביצועים וההתרגשות לאורך זמן. עם יותר מ-90% הצלחה, השיטה הטבעית של רשת מרפאות הוד עזרה עד היום לאלפי גברים מכל רחבי הארץ להחזיר לחייהם את הביטחון העצמי, ההנאה והריגוש ברגע האמת, בלי תופעות לוואי ובלי לוותר על הספונטניות

צור איתנו קשר עוד היום.

דיסקרטיות מובטחת.

זוג מחייך אחד לשני

אולי יעניין אותך גם

הִתמַכְּרוּת
למבוגרים
5 טיפים שיעזרו לך להיגמל

התמכרות היא אחד הדברים שיכולים לפגוע בצורה הקשה ביותר בקיום האנושי. אדם מכור הוא אדם שמתקשה לנהל שגרת חיים טובה, ואורח חייו מנוהל בצורה כמעט

קרא עוד »
אילו השפעות יש לקנאביס
למבוגרים
אילו השפעות יש לקנאביס?

צמח הקנאביס, הידוע בכינויו מריחואנה,  מאז ומעולם היה נושא לוויכוח בתרבויות שונות. בתחומי בריאות שונים, ניסויים ומחקרים אינטנסיביים בשל השפעותיו המורכבות על גוף האדם והנפש,

קרא עוד »
מסיבת רווקים
למבוגרים
4 דרכים לחגוג מסיבת רווקים

מסיבת רווקים מצריכה תכנון מוקדם, מאחר והמטרה היא לארגן מסיבה מהנה ומיוחדת, שתתאים לכל הנוכחים. זוהי הזדמנות נפלאה לחגוג עם החברים והמשפחה את סיום תקופת

קרא עוד »
פולוסה