חיפוש
חיפוש

שירותים כימיים – כל היתרונות בשימוש בהם

אתם בטוח מכירים את זה שאתם נמצאים באיזשהו שטח ציבורי כמו פארק או גינה, מבלים שם עם חברים במשך שעות ונהנים מהשמש הטובה ומהמרחבים הירוקים, עד שפתאום אחד מכם צריך ללכת לשירותים.

בנקודה הזאת בדיוק מתחילות בעיות, שבדרך כלל נגמרות בכך שאתם צריכים למצוא פינה חבויה כדי להתפנות, או לבחור באסטרטגיה הגרועה ביותר של להתאפק עד שתגיעו הביתה.

במקום כל זה, אם היתה לכם אופציה להשתמש בשירותים כימיים – אנחנו בטוחים שהייתם שמחים לדעת עליה.

אז מה היתרונות של שימוש בשירותים כימיים? יצאנו לבדוק.

 

שירותים כימיים – להתאפק? לא בבית ספרנו

אין תחושה מתסכלת יותר מלהתאפק עם הצרכים שלכם, כי אין לכם איפה להתפנות. לא רק שמדובר על תסכול גדול, אלא גם על סיכון בריאותי ממשי, ולמה? כי איך אומר המשפט האמריקאי הידוע – When you have to go, you have to go.

הצבה של שירותים ניידים בגנים ציבוריים או פארקים יכולה לעשות את ההבדל, שיבוא לידי ביטוי בבריאות של המבלים בפארק, שלא יצטרכו עוד להתאפק אפילו לא רגע אחד.

 

הפתרון המושלם לאירועים ציבוריים

כשקבוצה ענקית של כמה עשרות אלפי אנשים מתקבצת בפארק הירקון לכבוד הופעה של אמן גדול מחוץ לארץ, לדוגמה, מדובר על פוטנציאל אדיר לזיהום סביבתו בעקבות עשיית הצרכים בשטח. הצבה של שירותים כימיים בפארק תוכל לפתור את הבעיה, על ידי הצבת עשרות תאים בכל צד של הפארק, כך שכל אחד יכול למצוא מענה ראוי לצרכים שלו הן לפני ההופעה והן במהלכה.

 

שירותים כימיים – פתרון ידידותי והיגייני

שירותים כימיים הם דבר היגייני ביותר. בתוך השירותים קיים חומר שאחראי על חיסול החיידקים, כך שגם אם נעשה בתא שימוש רב על ידי מספר גדול של אנשים, בסופו של דבר הצרכים שלהם מקבלים את המענה ההיגייני הראוי להם. כמובן שבעת שמוצבים שירותים כימיים בכל מקום שהוא, מצטרפת אליהם חברה שדואגת לאספקת ניירות טואלט וציוד נוסף שמשמש את האנשים המשתמשים בשירותים הכימיים.

 

מחנות קיץ בשטח מבודד? שירותים כימיים הם פתרון מעולה

יתרון נוסף של שירותים כימיים הוא שהם מגיעים לכל מקום בארץ. מדובר על תאים קלים לנשיאה וניידים, ככה שבין אם מדובר על איזור המרכז ובין אם מדובר על שטחים שנמצאים בקצה הארץ – אין שום בעיה להציב שירותים כימיים שיוכלו לשמש את כל מי שרק חפץ בהם.

מדובר כאן על פתרון אדיר גם ליחידים וגם לקבוצות גדולות, כך שמסגרות רבות היום מזמינות שירותים כימיים בלי לחשוב פעמיים. יוצאים לטיול של יום אחד? פותחים אוהלים במשך שבוע על חופי הכנרת? אל תישארו בלי פתרון הולם לצרכים שלכם. סגרו תאי שירותים כימיים שיוכלו לשמש אתכם בכל קונספט שתבחרו, ושמרו על הבריאות שלכם!

 

מתחם נוחות

אולי יעניין אותך גם

פולוסה