שירותי מעבר משרד לחברות היי טק

החלטתם שהגיע הזמן להעביר את משרדי חברת ההייטק שלכם למקום אחר, מרכזי יותר? הגדלתם לאחרונה את החברה ואתם פשוט צריכים יותר מקום כי החלטתם להעסיק עוד מתכנתים? אם כך, ברור שאתם צריכים לתת את הדעת גם על שאלת ההובלה והמעבר, כי זה לא עניין של מה בכך.

 

מדוע כדאי לבצע הובלה לחברת הייטק עם אנשי מקצוע מובילים?

ראשית, ככל שיש יותר עובדים, ציוד ומחשבים, ההובלה הולכת ונהיית מורכבת יותר. אם, לדוגמא, היה מדובר על חברת הייטק מאוד קטנה שיש בה רק שני עובדים, עוד אפשר היה לחשוב על הובלה שמתבצעת בצורה עצמאית, אך בפועל כמעט אף פעם זה לא מומלץ. העניין הוא שכאשר מדברים על הובלות משרדים לחברות הייטק לרוב מדברים על הרבה מאוד ציוד שצריך לשכנע, ויתרה מכך, צריך גם לארוז הכול בצורה מסודרת. פעמים רבות כאשר האריזה נעשית בצורה חובבנית זה משפיע על האופן שבו הציוד מגיע ליעדו ולכן עדיף לפנות אל חברה רצינית ומקצועית. מי שעוסק בתחום הזה, ומגיע עם הרבה ניסיון, יוכל לעזור לכם לבצע את ההובלה על הצד הטוב ביותר, מה שאומר שכבר ביום שאחרי ההובלה חברת ההייטק שלכם תוכל לחזור לפעילות מלאה.

 

מה חשוב לבדוק כשמחפשים חברת הובלות טובה?

לא כולם מודעים לכך, אך עולם ההובלות הוא אינסופי. יש הבדל משמעותי בין הובלה של משרדים לחברות הייטק ובין הובלה של דירה פרטית, ממש כפי שיש הבדל בין הובלת פסנתר כנף ובין הובלה של ספות. לכל משימת הובלה דרושה מומחיות ספציפית ולכן הדבר הראשון שאתם צריכים לבדוק כשאתם מחפשים חברת הובלות, זה את השאלה עד כמה אנשי המקצוע באמת מומחים בעניין. האם חברת ההובלות שאליה אתם מתכוונים להתקשר באמת מומחים בביצוע הובלות של משרדים לחברות הייטק? או שעד היום הם ביצעו בעיקר הובלות של דירה? חשוב לדעת: יש חברות שכן מציעות את כל השירותים הללו תחת קורת גג אחת ואלה חברות גדולות, מנוסות ועם הרבה המלצות של לקוחות שיצאו מרוצים.

 

כמה תעלה לכם ההובלה?

לבסוף, רצוי שתבררו מראש גם כמה יכולה לעלות לכם ההובלה. האם תהיו מוכנים לשלם כל סכום שדורשת חברת ההובלות? או שאולי יש טעם לדבר עם כמה חברות שונות, לקבל הצעות מחיר ולהשוות ביניהן? האמת היא, שגם אם מדובר על הובלה של משרד מאוד גדול השייך לחברת הייטק מובילה, זה עדיין לא אומר שמחיר ההובלה חייבת להיות מאוד גבוה. בהחלט יש טעם לברר את העלויות מראש, ובנוסף, חשוב להבין מה בדיוק יכללו שירותי ההובלה שעליהם אתם עומדים לשלם. לדוגמא: האם המחיר כולל גם פירוק והרכבה של ציוד? או שעם החלק הזה יהיה עליכם להתמודד בכוחות בעצמכם? נסו לברר הכול מראש וכך תימנעו מהפתעות לא נעימות במהלך ההובלה.

אולי יעניין אותך גם