תפריט

שמן זית

מזה שנים רבות ידוע כי צריכה של שמן זית יכולה להוביל לשיפור משמעותי באיכות החיים והבריאות. האם זה באמת נכון? ובכן, אנחנו כאן עם התשובות.

שמן זית – מהם היתרונות?

שמן הזית נחשב לאחד השמנים הנחקרים ביותר בעולם, זאת בשל הסגולות הייחודיות שלו. למעשה, מחקרים ברחבי העולם כמו גם בישראל ניסו לענות על השאלה – האם באמת שמן זית יכול להסב יתרונות בריאותיים? התשובה היא – בהחלט כן. למעשה, מחקרים מצאו כי לשמן הזית תכונות אשר יכולות לשפר באופן משמעותי את פעילות הלב וכן תפקוד המוח, להפחית רמת כולסטרול כמו גם יעיל מאוד לצורך הפחתה במשקל. למעשה, מחקר אשר נעשה בארה"ב מצא כי שימוש בשמן זית לפחות אחת לשבוע יכול להפחית באופן משמעותי את הצורך במתוק, וזאת בשל העובדה כי שמן הזית במתכונת טהורה הוא עשיר בשומנים בריאים אשר מעלים את רמות החמצון של הדם, ולמעשה מעודדים הפחתה במשקל כמו גם עצירה של אכילה אימפולסיבית. בנוסף, שמן הזית נמצא כיעיל לריפוי של דלקות, ואף יכול למנוע הופעה של סכרת, כל זאת כאמור בשל רמת החומציות והשמן עצמו. יחד עם זאת, חשוב לזכור כי צריכה של שמן זית חייבת להתבצע רק לאחר ששמן הזית נקנה בבית בד איכותי אשר משמר את החומרים הטבעיים של שמן הזית, בכדי שכל שורת היתרונות אשר ציינו לעיל אכן יתקיימו.

שמן טבעי

רכישה של שמן זית – בבית בד

לאור היתרונות הרבים של שמן זית, רבים מעוניינים לצרוך אותו ולרכוש אותו, ולכן הביקוש אליו נוסק עם כל שנה. יחד עם זאת, מדובר בתחום פרוץ ולצערנו בשוק החופשי נמכר שמן זית מזויף אשר לא נעשה בבית בד, ועלותו יכולה להגיע לעשרות שקלים. משום כך, חשוב מאוד להקפיד לרכוש את שמן הזית רק ממקום אשר מתמחה בכך ואשר משמר את החומציות כמו גם את השמנים הטבעיים, כך שגם אתם תוכלו ליהנות מהסגולות הייחודיות של שמן הזית.

רכישה של שמן זית איכותי ומזין – באמצעות שמנא

שמנא הוא בית בוטיק ייחודי אשר מייצר במושב תגור שמן זית איכותי בתהליך של כבישה קרה, טכניקה ייחודית אשר עומדת בסטנדרטים הגבוהים ביותר של ענף שמן הזית. בבית הבד הייחודי הזה תוכלו לרכוש שמן זית ברמה הגבוהה והאיכותית ביותר. למעשה, באמצעות רכישה בבית הבוטיק שמנא תוכלו להצטרף לאלפי הלקוחות המרוצים אשר רוכשים זה למעלה מ 20 שנה שמן זית מעולה אשר יש בו ערכים בריאותיים רבים וכן טעם פירות אשר ישדרג כל ארוחה, כמו גם יאפשר לכם לשפר את איכות החיים והבריאות – כל זאת בזכות ערכי תזונה רבים אותם ציינו לעיל. לפרטים נוספים וביצוע רכישה, היכנסו לאתר הרשמי של שמנא בית בוטיק בכתובת http://shamna.co.il או באמצעות המספר 073-7834602.

כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
אירוע יוקרתי
אירועים

כמה עולה להפיק אירוע יוקרתי?

להפיק אירוע זו משימה לא פשוטה אשר כוללת התמודדות עם רשימה ארוכה של ספקים בכל מיני מחירים. הפקה של אירוע יוקרתי היא כבר דבר שונה לחלוטין שבו סדר ההשקעה הכספית

הכיסוי הטוב ביותר לאייפון x

.על מנת להגן על האייפון X שלכם בצורה הטובה ביותר, עליכם לרכוש כיסוי מתאים. היכן ניתן לרכוש את הכיסוי הטוב ביותר? כל הפרטים לרכישה – במאמר הבא כיסוי לאייפון X

איך לבחור חברת ניקוי ספות

אתם רוצים לנקות את הספות שלכם אחת ולתמיד כמו שצריך? רוצים ליהנות מספות שבאמת נעים לשבת עליהן? אם כך, ברור מדוע כדאי יהיה לחפש עוד היום חברה מקצועית לניקוי ספות.

עולה במדרגות
לייף סטייל

איך לבחור רפידות הגבהה שיתאימו לך

מעוניינים לרכוש רפידות הגבהה וחוששים לגבי נושא ההתאמה? אנחנו כאן עם כל הפרטים החשובים בי. רפידות הגבהה – התאמה אישית למבנה הרגל רבים מאלו אשר מעוניינים לרכוש רפידות הגבהה חוששים