תמ"א 38 בירושלים – כבר לא בגדר חלום

ביצוע של פרויקט תמ"א 38 בעיר ירושלים הוא הזדמנות מצוינת בעבורכם לרכוש דירה חדשה או לשדרג את הקיימת ב

 פרויקט תמ"א 38 בעיר ירושלים – מהפכה בתחום הנדל"ן

העיר ירושלים היא עיר הבירה של מדינת ישראל אולם היא נחשבת מזה שנים ארוכות לאחת הערים הצפופות ביותר, זאת לאור העובדה כי אין בעיר כמעט עתודות בנייה. פתרונות רבים נוסו במשך השנים אולם הפתרון הטוב ביותר התגלה דווקא בפרויקט תמ"א 38, אשר נועד בתחילה לביצוע של חיזוק מבנים כנגד רעידות אדמה. מצוקת הדיור בישראל, ובפרט בעיר ירושלים, לה יש חשיבות לאומית גרמה לכך שמשרד השיכון והבינוי כמו גם משרדי ממשלה נוספים מקדמים את נושא ביצוע תמ"א 38 בעיר ירושלים, זאת מתוך הבנה כי מדובר בפתרון הטוב ביותר לפתרון של מצוקת הדיור, בנייה מחודשת וכן משיכה של אזרחים נוספים להתגורר בעיר היפה והמרתקת הזו באמצעות חברת ארץ עיר.

ביצוע פרויקט תמ"א 38 – רק באמצעות חברה מקצועית

אנו שומעים לא מעט בתקשורת על פרויקטים שונים של תמ"א 38 אשר בוצעו בכל רחבי הארץ ואשר הותירו את הדיירים עם עוגמת נפש רבה, זאת משום שמדובר בהליך מאוד מורכב – הן בהיבט הפיזי של המגורים והן בעבור הסכמה של כלל הדיירים ועמידה בפרמטרים המחמירים לביצוע של תמ"א 38. העיר ירושלים היא עיר הבירה של ישראל ומשום כך נכנס תיקון לחוק תמ"א 38 ספציפי לירושלים אשר מאפשר לבצע הריסה של מבנה (בדומה לפרויקט של פינוי בינוי) ובנייתו מחדש. על כן, כדי להימנע מעוגמת נפש אשר עלולה להתרחש בזמן התהליך כמו גם כדי לדעת שאתם בידיים הטובות ביותר חשוב מאוד לשכור חברה מקצועית אשר תדע לספק את כל השירותים הנדרשים לביצוע הפרויקט מא' ועד ת', וזאת לשביעות רצונכם. חברה כזו היא חברת ארץ עיר, אשר נחשבת כיום  לחברה המובילה בירושלים ובישראל בתחום של ביצוע תמ"א 38, למעבר אל דף הפרויקטים שלנו.

מה צריך לדעת לגבי פרויקט תמ"א 38?

כאמור, פרויקט תמ"א 38 הוא פרויקט מורכב ביותר אשר לעיתים עלול לקחת שנים ארוכות. אולם, בלקיחה של חברה מקצועית כמו ארץ עיר ניתן להיות בטוחים כי הפרויקט יושלם בהקדם האפשרי וזאת משום שהחברה מעסיקה את הצוות המקצועי הטוב ביותר בתחומו אשר עובר כל העת השתלמויות ומפוקח ע"י הכללים המחמירים ביותר בתחום. באמצעות חברת ארץ ועיר תוכלו לבדוק את זכאותכם לביצוע תמ"א 38 בבניין שלכם בירושלים, כמו גם לקבלת ייעוץ מקצועי ואדיב לאחר מתן האישור ועד לגמר הפרויקט, וזאת משום שהחברה חרטה על דגלה את איכות השירות וזאת מתוך הבנה כי מדובר בפרויקט מורכב המצריך הקשבה ומציאת פתרונות באופן מידי. לקבלת פרטים נוספים, השאירו פרטים באתר ונציג מטעמנו יחזור אליכם בהקדם האפשרי: hitchadshut.net.

תמא 38

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram