הר הכסף – כי גם לכם מגיע למצוא את מה שאיבדתם!

המחשבה על כך שאולי יש אי שם סכום כסף שמחכה לכם, אפילו אם לא מדובר על סכום רציני, מפתה אתכם? זה מעלה חיוך על פניכם ואתם רוצים לבדוק את העניין? אם כך, מדוע שלא תעשו זאת? אומנם זה נכון שגם לפני שנים יכולתם ליצור קשר עם קרנות פנסיה שונות ועם מקומות שבהם נהוג היה לעשות חסכונות, אך האמת היא, שזו הייתה התעסקות מאוד גדולה ומתישה. יתרה מכך, לא תמיד היה לנו מושג לאיפה להתקשר ומאיפה להתחיל בכלל את הבירור, כי איך יכולנו לנחש איפה הבוס הקודם הפריש לנו כספים במשך עשרות שנים? אם זה נשמע לכם מוכר ואם גם אתם רוצים לבדוק האם יש אי שם כסף שמחכה לכם, הר הכסף זו היוזמה הנכונה עבורכם. הר הכסף זה המקום שדרכו תוכלו למצוא את כל הכספים שמחכים לכם, ואם כל כך הרבה אנשים כבר עשו זאת בעבר, מדוע שלא תעשו זאת אתם היום?

 

https://silver-mountain.co.il

איך עושים את הבירור בצורה כמה שיותר יעילה?

הר הכסף נולד מתוך ההבנה שיש הרבה מאוד אנשים כמוכם, שלמעשה יש להם חסכונות שאין להם שום דרך להגיע אליהם. לכן ברור מדוע יש ביקוש אדיר ליוזמה הזאת ומדוע בכל יום עוד ועוד אנשים פונים אל הר הכסף, והאמת היא, שווה גם לכם לנסות זאת. אתם תוהים איך זה עובד ומה עליכם לעשות? הכול הרבה יותר פשוט היום ממה שחשבתם. אתם נכנסים לאתר המתאים באינטרנט ומשאירים פרטים כמו: מספר תעודת הזהות שלכם, שם ושם משפחה. מכאן הר הכסף כבר יעשה עבורכם את העבודה, שכן עם הגישה שיש להר הכסף לכל המקומות הרלוונטיים, מהר מאוד תקבלו את המידע שנחוץ לכם. יכול להיות שתגלו שלא מחכה לכם כסף, יכול להיות שתגלו שיש חיסכון קטן על שמכם אך בהחלט יכול להיות שגם תמצאו מאות אלפי שקלים שאיבדתם בדרך. לא מדובר על סכומים שיכולים לשנות את החיים אך זו תמיד מתנה מקסימה ומרגשת לגלות שיש סכום כסף ששייך לכם ולא ידעתם עליו.

איך עושים את הבירור בצורה כמה שיותר יעילה? הר הכסף נולד מתוך ההבנה שיש הרבה מאוד אנשים כמוכם, שלמעשה יש להם חסכונות שאין להם שום דרך להגיע אליהם. לכן ברור מדוע יש ביקוש אדיר ליוזמה הזאת ומדוע בכל יום עוד ועוד אנשים פונים אל הר הכסף, והאמת היא, שווה גם לכם לנסות זאת. אתם תוהים איך זה עובד ומה עליכם לעשות? הכול הרבה יותר פשוט היום ממה שחשבתם. אתם נכנסים לאתר המתאים באינטרנט ומשאירים פרטים כמו: מספר תעודת הזהות שלכם, שם ושם משפחה. מכאן הר הכסף כבר יעשה עבורכם את העבודה, שכן עם הגישה שיש להר הכסף לכל המקומות הרלוונטיים, מהר מאוד תקבלו את המידע שנחוץ לכם. יכול להיות שתגלו שלא מחכה לכם כסף, יכול להיות שתגלו שיש חיסכון קטן על שמכם אך בהחלט יכול להיות שגם תמצאו מאות אלפי שקלים שאיבדתם בדרך. לא מדובר על סכומים שיכולים לשנות את החיים אך זו תמיד מתנה מקסימה ומרגשת לגלות שיש סכום כסף ששייך לכם ולא ידעתם עליו.

מה הכי נכון לעשות עם הכסף עכשיו?

לפני הכול בוודאי תרצו שהכסף יעבור לחשבון הבנק שלכם כמה שיותר מהר, ובצדק. לכן חשוב לפעול מהר, לקרוא את הדוח שאתם מקבלים מהר הכסף ולפנות אל הגורמים הרלוונטיים כדי שאלה יעבירו אליכם את הכספים. בהמשך כדאי יהיה לחשוב מה אתם רוצים לעשות, וכמובן שאין כאן תשובה אחת נכונה. יש מי שמיד עם קבלת הכסף יחליט שהוא מגשים חלומות ויוצא טיול גדול מסביב לעולם אך יש גם מי שיחליט שהוא רוצה להעביר את הכספים לחיסכון אחר. יש מי שייקח את כל הסכום וישקיע אותו בבורסה ויש מי שפשוט ייצא לקניות אינסופיות. תוכלו לעשות בכל הכסף שיעבור אליכם כל דבר שתרצו, שכן אחרי הכול, מדובר על סכום ששייך לכם. זה לא משנה אם הסכום הזה נצבר כי הבוס הקודם הפריש בכל חודש כספים או שאתם עשיתם זאת ולא זכרתם, כי בכל מקרה כדאי שתנצלו את הסכום הזה לכל מה שתרצו.

אולי יעניין אותך גם

מה זה ראשית
הר הכסף
מה זה מיחזור משכנתא?

רבים מאיתנו מנסים לבחור את הדרך הכי טובה שיש להיות יציבים יותר כלכלים וזה ברור שאומנם העבודה מאפשרת לנו לממן את חיינו, אך לא תמיד

קרא עוד »