חיפוש
חיפוש

3 דרכים יצירתיות למתג את העסק

מי שהחליט להתחיל ולמתג את העסק שלו, יודע שמדובר בהליך שמצריך היכרות עם דרכים יצירתיות שיאפשרו לו לבצע את ההליך על הצד הטוב ביותר. דבר זה נודע לנו לא מזמן, כשהחלטנו למתג את העסק שלנו שפונה אל קהל יעד רחב. מצאנו כל מיני דרכים מיוחדות למיתוג והגענו להבנה כי עלינו להוציא אותן במדריך מסודר, כדי שאחרים יוכלו ליהנות מהן. במדריך זה תוכלו לקרוא את 3 הדרכים הטובות ביותר שנבחרו על ידינו.

 

הדרך היצירתית ה – 1 למתג את העסק שלך: באמצעות חולצות

הדרך הראשונה שתוצע לכם במדריך זה נוגעת לחולצות מיוחדות. אנו ממליצים לכם להוציא ליין של חולצות טריקו שיציגו את העסק שלכם בדרך מרעננת ומצחיקה. את החולצות תוכלו להעניק במתנה למצטרפים חדשים וללקוחות קיימים. אנשים נוטים ללבוש חולצות שכאלה בטיולים וימי חופש מטעם העבודה.

כך שהדבר יבטיח שהעסק שלכם יוצג בפני אנשים רבים שיהיו בסביבתם באותו יום. אנחנו מצאנו למשל שחולצה ממותגת שהוצאנו צולמה לאינסטגרם לפני כמה ימים, לאחר שנערה לבשה אותה במהלך הטיול השנתי. החשיפה הגדולה הובילה לפניות רבות מצד מתעניינים במוצר שלנו.

למתג את העסק

הדרך היצירתית ה – 2 למתג את העסק שלך: באמצעות מעמדים לתמונות

הדרך היצירתית שתוצג לכם כשנייה ברשימה (אבל עבורנו היא המקום הראשון) היא מיתוג באמצעות מעמדים ומסגרות מיוחדות לתמונות. אתם יכולים למשל לבחור במסגרת עץ מיוחדת ולעטר תחתיה את הלוגו של המותג שלכם. מינימליזם זה שם המשחק פה. שכן, ניתן יהיה להשתמש למשל במסגרת או אינסטהבלוק לצרכים אישיים והשם של המותג יתנוסס כדרך אגב ויוצג בפני רבים.

 

הדרך היצירתית ה – 3 למתג את העסק שלך: באמצעות מרקרים צבעוניים

אחד הפריטים שנחשבים לשימושיים ביותר בקרב אנשים רבים הם כלי כתיבה. מדובר בין היתר בפריטים הבאים:

  • עטים
  • עפרונות צבעוניים
  • מרקרים

אנחנו בחרנו במרקרים, כפי שאתם וודאי יכולים לראות. הסיבה לכך ברורה – מדובר בדרך יצירתית לשווק את העסק. שכן, בחירה ב – 2 האפשרויות האחרות שצוינו לעיל נחשבת למוכרת ומשעממת למדי.

למתג את העסק

טיפ חשוב למי שמתכננים למתג את העסק – אל תעשו זאת לבד

רגע לפני שתצאו למתג את העסק שלכם, עליכם לדעת שמדובר בהליך מורכב שמצריך ליווי מצד גורמים שעוסקים בתחום. ההמלצה שלנו היא לפנות אל מי שיודעים דבר או שניים בפרסום ורק לאחר מכן להחליט לגבי הדרך היצירתית שלכם למיתוג העסק. שכן, עשויים לצוץ כל מיני שינויים. למשל, הלוגו שלכם עשוי לקבל צורה אחרת, כך שחשוב שתדפיסו אותו אך ורק לאחר שתהיו בטוחים לגביו.

 

לסיום

עד כאן המדריך שהכיר לכם את 3 הדרכים היצירתיות שיאפשרו לכם למתג את העסק על הצד הטוב ביותר. בשלב זה תוכלו ליישם את הנכתב לעיל ולצאת לדרך, בידיעה כי יש בידיכם את כל האינפורמציה החיונית שתבדיל אתכם מהמתחרים.

למתג את העסק

אולי יעניין אותך גם

קטרקט
כללי
4 דרכים לטפל בקטרקט

ראייתכם מטושטשת? מתקשים לראות בלילה? סובלים מסנוור מוגבר כאשר אתם נוהגים או נמצאים תחת תאורה חזקה? ייתכן שאתם סובלים מקטרקט. בכתבה זו תגלו את 4

קרא עוד »
קָטָרַקט
כללי
מהו קטרקט?

קטרקט הינה תופעה רפואית שכיחה שבאה לידי ביטוי בעיקר בקרב מבוגרים בני 60 ומעלה. זו גורמת לעכירות בעדשת העין, כך שהסובלים ממנה חווים ירידה משמעותית

קרא עוד »
פולוסה