3 יתרונות לרכישת דירה בדורות

בנייה חדשה ומתקדמת, איכות חיים ומחיר מצוין הם רק מקצת מהיתרונות של רכישת דירה בדורות עילית. במאמר זה נציג בפניכם 3 יתרונות בולטים, אותם מומלץ מאוד להכיר.

 

דורות עילית – שלוש סיבות מדוע אתם צריכים לרכוש כבר עכשיו דירה

העיר דורות עילית אשר נבנית בימים אלו ממש מהווה הזדמנות נדל"ן יוצאת דופן לרכישה של דירה חדשה, הן בעבור יזמים אשר מחפשים נתיבי השקעה משתלמים והן בעבור משפחות וזוגות אשר מעוניינים לבצע רכישה של דירה חדשה, בתנאי מימון נוחים. מדוע מדובר ביתרון עצום בעבור משפרי דיור ויזמים? להלן שלוש סיבות מרכזיות:

  • צביון דתי מובהק: כידוע, במדינת ישראל ישנה מצוקת דיור משמעותית, בעיקר בעבור המגזר הדתי. למעשה, עד להקמה של העיר דורות עילית לא נבנו ערים או יישובים בעלי צביון דתי מובהק, ולכן דורות עילית מהווה הזדמנות יוצאת דופן בעבור משפחות אשר מעוניינות לעבור ולהתגורר בעיר חדשה אשר מעניקה תחושה של קהילתיות וכן צביון דתי מובהק, בשל היותה מיועדת בעבור המגזר הדתי לאומי וכן בוגרי בני עקיבא. לאור הביקוש הרב, מדובר ביתרון בעבור יזמים אשר מעוניינים לבצע רכישה של נכס מניב אשר יניב תשואה של עשרות אחוזים בעתיד, כל זאת בהשקעה כספית ראשונית של מתחת ל 100,000 ₪. ע"פ הערכות של מומחים בשוק הנדל"ן, עשרות אלפי תושבים עתידים לאכלס את אורות בדורות (השכונה הגדולה ביותר בעיר) ולכן מומלץ לבצע את הרכישה כבר עכשיו.
  • מיקום מצוין: דורות עילית מוקמת בימים אלו במזרח גוש דן, בסמוך לעורקי תחבורה מרכזיים. מעבר לכך, העיר מוקמת על שטח מוגבה מבחינה טופוגרפית, ולכן הנוף אשר נשקף הוא עוצר נשימה וכולל את הרי השומרון והמרכז. כידוע, לוקיישן הוא הכול בכל הקשור לנדל"ן ולכל רכישה דירה, ולכן מדובר ביתרון נוסף ובולט במיוחד.
  • מחיר מוזל להשקעה: העיר החדשה דורות עילית עתידה לקום על קרקעות חקלאיות אשר עוברות תהליך הפשרה מואץ, כחלק מעידוד ממשלתי ואזורי אשר מטרתו היא להקים את העיר והשכונות בהקדם האפשרי. ביחס לאזורים אחרים בארץ, השקעה ברכישה של קרקע חקלאית בעיר היא מוזלת בעשרות אחוזים, ולכן מדובר בהזדמנות נדירה וראשונה מסוגה בישראל לצורך רכישה של דירה או שטח חקלאי במחיר מוזל ממחיר השוק, כאמור מתחת ל 100 אלף ₪. יחד עם זאת, עתודות הקרקע אשר נמכרות במחיר הזה הן מועטות ולאור הביקוש הרב נמכרו במהירות, ולכן מומלץ להקדים ולבצע את הרכישה כבר עכשיו, כך שתוכלו גם אתם להצטרף לשורה ארוכה של יזמים וכן משפחות וזוגות אשר מחפשים לבצע רכישה של דירה חדשה – במחיר של דירה יד 2. מעוניינים גם אתם? היכנסו כבר עכשיו לאתר הרשמי של חברת אפיקים-רוזנטלר, המשווקת הרשמית של הפרויקט.

נכס להשקעה

אולי יעניין אותך גם

מבנה שתי קומות
נדל"ן
מה הסינים מחפשים ביוון?

מי שביקר ביוון בשנים האחרונות ודאי שם לב להופעתם של שלטים רבים בעלי כיתוב בסינית במרחב הציבורי. לא מדובר במחווה קוסמופוליטית יוונית אלא במגמה הולכת

קרא עוד »