חיפוש
חיפוש

3 מתנות קטנות לעובדים

אתם לא צריכים לחפש מחקרים שנערכו בתחום כוח האדם כדי לגלות שעובדים מתוגמלים הם עובדים שמביאים לתוצאות חיוניות. עובדה זו כבר ידועה לכל מנהל באשר הוא, כך שנותר כעת רק להתמקד בשאלה האמיתית – איזה מתנות כדאי לתת לעובדים כדי לתגמל אותם? יצאנו לבדוק את הנושא באופן מעמיק וחזרנו עם 3 מתנות קטנות שאתם צריכים להכיר מקרוב.

 

תכירו את האפשרות ה – 1: קופסת מתוקים

מי שעובד או עבד בעברו במשרד, יודע שיש לא פעם "נפילות סוכר" שגורמות לעובדים לתור אחר משהו מתוק שיעיר אותם. אם אתם רוצים שהעובדים שלכם יעבדו בתפוקה מלאה, אתם צריכים להעניק להם קופסת מתוקים קטנה שתרענן אותם בשעות הקשות. נציין כי אנו ממליצים להניח בתוך קופסא זו את הפריטים הבאים:

  • שוקולד
  • מסטיקים
  • חטיף אנרגיה

מי מכם שרוצים להשקיע עוד קצת, יכולים להוסיף גם פחיות אנרגיה או פחיות קפה קרות.

קופסת ממתקים

תכירו את האפשרות ה – 2: שובר לארוחה זוגית

האפשרות שהצגנו בפניכם לעיל עשויה להיות מורכבת לבעלי עסקים שיש להם עובדים ממגוון האוכלוסיות (למשל, דתיים וחילונים). אם אתם לא רוצים להסתבך עם בירור אודות כשרויות של חטיפים, תוכלו פשוט להעניק לכל עובד שובר ארוחת בוקר זוגית שישמש אותו ליציאה עם בן\ בת הזוג, חבר או קרוב משפחה. נציין כי אפשרות זו הינה הנוחה ביותר, מכיוון שהיא מאפשרת לעובד לבחור את המקום שבו הוא ינצל את השובר. כך שזה יכול להיות מקום כשר במידת הצורך או שלא.

 

תכירו את האפשרות ה – 3: מאוורר אישי

הקיץ מתקרב וזה הזמן להעניק לעובדים שלכם מתנה קטנה שתשמש אותם לימים שבהם החשמל ייפול. אנחנו לא יודעים מה קורה במשרדים שלכם, אבל אצלנו יש לא מעט נפילות חשמל שנגמרות בעקבות צריכה מוגברת. מאוורר אישי שמתחבר בכבל ייעודי אל המחשב, יאפשר לעובדים שלכם ליהנות מבריזה קלה עד שהמזגן יחזור לתפקד.

מעריץ אישי

כך תבחרו את המתנה המתאימה ביותר לעובדים שלכם

המדריך הנוכחי צפוי להסתיים בעוד כמה שורות. רגע לפני שזה יקרה, אנו רוצים להציג בפניכם את הדרך הטובה ביותר שתאפשר לכם לבחור נכון מבין 3 האפשרויות שלעיל. אנחנו ממליצים לפנות אל העובדים שלכם ולהציג בפניהם את האפשריות הללו. תשאלו אותם מה היא המתנה המתאימה להם ביותר לשלב זה של השנה ותערכו סקר מסודר. כך תוכלו להעניק בכל תקופה בשנה מתנה אחרת, שתתאים להם במיוחד.

 

לסיום

עד כאן המדריך שהציג בפניכם את 3 המתנות הקטנות שיעשו לעובדים שלכם טוב על הלב. עכשיו, אתם מכירים במתנות אלו, כך שנותר לכם רק להחליט מה היא המתנה הנכונה ביותר לימים אלה. נאחל לכם שתבחרו נכון ושתמיד תפנקו את העובדים שלכם, לא רק בגלל שהדבר יוביל לתפוקה, אלא משום שמגיע להם.

מתנות קטנות לעובדים

אולי יעניין אותך גם

מזכרת קנבס לבת שלך
מתנות
מזכרת איכותית

רוצים להעניק מתנה למישהו חשוב בחייכם? מעוניינים לרכוש מזכרת איכותית שתישאר לאורך זמן? אין כמו מתנות ומזכרות שנשארות איתנו שנים ארוכות ומעוררות בנו תחושה נעימה.

קרא עוד »
פולוסה