חיפוש
חיפוש

3 סיבות להתקין מתקן לנייר טואלט בשירותים בעסק

התקנת נייר עשויה להשתמע לחלקנו כפריבילגיה – אינה נחוצה ומתאימה לאנשים אשר אוהבים להשקיע בביתם גם בפרטים הקטנים. למעשה, ישנן מספר סיבות להתקין מתקנים אלו, עליהם נעמוד כאן. בנוסף, נרחיב על סוגי המתקנים אשר כדאי להכיר, היכן ניתן לרכוש אותם ואף אילו סוגי ניירות טואלט יש ומה יתרונם.

 

הסיבות המרכזיות והיכן ניתן לרכוש

כמובטח, ישנן מספר סיבות להתקין מתקן לנייר טואלט בשירותים בעסק: נוחות, אסתטיקה וסדר. את סיבות אלו נסביר בקצרה. נציין שלא חסרים מקומות בהם ניתן לרכוש מוצרים אלו בכל מיני סוגים, צבעים וחומרים שונים. אחת החברות אליה ניתן לפנות היא פרופר שיווק, בחברת פרופר שיווק ניתן לרכוש ניירות טואלט מהמותג TORK- יצרנית הנייר האקולוגית ביותר בעולם.

 

נוחות

אם ברצונכם לתת למשתמשי השירותים, במקרה זה – האורחים, את הנוחות המיטבית בזמן שימושם בשירותים, מתקן לנייר טואלט בהחלט יעזור. את המתקן מתקינים קרוב לאסלה, בגובה נוח לידיים להגיע אליו, והנייר יוצא ללא כל מאמץ או מחשבה מצד המשתמש.

 

אסתטיקה

רובנו רוצים שהעסק שלנו יהיה יפה, אסתטי ובמיוחד כאשר הוא מוצג לראווה לאורחים. ובכן, בשירותי האורחים, תוכלו להתקין מתקן יפה ומרשים לנייר הטואלט. המתקנים מגיעים בשלל גדלים, צבעים וצורות, כך שתוכלו למצוא לפחות אופציה אחת יפה שתתאים מושלם לשירותים שלכם.

 

סדר

כאשר אין בשירותים מתקן לנייר הטואלט, אין ברירה אלא להניח את הנייר בכל מיני מקומות לא מתאימים. ראשית, הנייר עלול ליפול משם. שנית, כל עוד המקום אינו מיועד במיוחד לנייר הטואלט, הדבר משבש את הסדר של המקום.

 

סוגים שונים של מתקנים

המתקן לא רק מגיעים בשלל צבעים, צורות וגדלים, הם אף מגיעים מחומרים שונים בעלי יתרונות וחסרונות. למשל, יש מתקנים אקולוגיים, מתקני פרמיום ועוד מתקנים איכותיים.

 

סוגים שונים של ניירות טואלט

גם ניירות הטואלט עצמם מגיעות בשלל סוגים. חלקם ידידותיים יותר לסביבה, חלקם נעימים ואיכותיים ויש גם כאלו אשר טובים מאוד להורדה בניאגרה.

 

נייר ירוק

בחברת פרופר שיווק ניתן לרכוש ניירות טואלט אשר מתאימים במיוחד למתקנים שלהם. דוגמא לכך היא הנייר הירוק אשר מתאים למתקן smartOne. מאפייניו של נייר זה – הוא דו שכבתי ומתכלה במים. בכך הוא מונע סתימות.

 

נייר טואלט אקולוגי

נייר זה גם הוא מתכלה ובכך ידידותי לסביבה. אם תמצאו את האיכותי ביותר, הוא אינו אמור להכיל כימיקלים. נייר זה רך ועדין.

 

נייר ממוחזר

כן, אם אתם אנשי קיימות אשר דואגים לסביבה ובעד מחזור – כדאי שתדעו שניתן לרכוש לעסק נייר טואלט ממוחזר. לעיתים אף האריזה תורכב גם היא מחומרים מנייר ממוחזר. מקום שמוכר נייר כזה צריך להצהיר שהנייר אכן נבדק דרמטולוגית.

 

לסיכום

לסיכום, על מנת לשמור על סדר, אסתטיקה ונוחות בשירותים שבעסק שלכם, כדאי לשקול להתקין מתקן לנייר טואלט. ישנם מספר סוגי מתקנים ואף סוגי ניירות.

מתקן לנייר טואלט

אולי יעניין אותך גם

שלט בית בעיצוב אישי
לבית ולגינה
שלט לבית בעיצוב אישי

בחירת שלט ייחודי לבית היא דרך נהדרת להוסיף נופך אישי וייחודיות לחזית הבית שלכם. שלט הבית הוא הדבר הראשון שאורחים רואים בהגיעם, והוא יכול להעביר

קרא עוד »
איך מנקים מיקרוגל
לבית ולגינה
איך מנקים מיקרוגל

ניקוי המיקרוגל הוא משימה פשוטה וקלה שניתן לבצע בכמה דקות. ניקוי קבוע ימנע הצטברות של לכלוך, שומן וריחות לא נעימים, וישמור על המיקרוגל תקין לאורך

קרא עוד »
פולוסה