חיפוש
חיפוש

 3 סיבות למה כדאי לכן להירשם לקורס קרב מגע לנשים כבר היום

כבר אין דבר כזה מקצוע לגברים. גם בצבא כבר הבינו שנשים יכולות להיות גם לוחמות, טייסות ונשות מודיעין. העובדה שקרב מגע נחשב בעברו כמקצוע לגברים בלבד, לא צריכה לעצור בעדכן היום מלהגשים את כל החלומות שלכן ולעשות כל מה שתרצו.

 

קודם כל – מה זה קרב מגע בכלל?

קרב מגע היא שיטת לחימה ישראלית ששמה דגש על פיתוח ושיפור יכולות הגנה עצמית, תוך שימוש בטכניקות מהירות ויעילות. בבסיס השיטה עומד הרעיון לתת מענה לסיטואציות נפוצות שיכולות להתרחש ברחוב ולא בזירה, כשאתם לא מוכנים כך.

צה"ל היה הראשון לאמץ שיטה זו ולאמן את הלוחמים והלוחמות שלו בקרב פנים אל פנים. כיום, השיטה מפורסמת בכל רחבי העולם ואומצה גם על ידי צבאות ממדינות שונות. מלבד הצבא, ניתן למצוא גם באזרחות קורס קרב מגע לגברים וקורס קרב מגע לנשים. וכמובן שיש גם שיעורים מעורבים.

 

למה שאישה תרצה בכלל להילחם? זה תפקיד הגבר

אז זהו שלא. בעידן הפמיניסטי הגבול בין תפקידי האישה והגבר הטשטשו עד שכמעט אינו קיימים. כל אישה, גם אם אינה פמיניסטית, צריכה להאמין בעצמה וביכולות שלה ולא לחכות שגבר יבוא להציל אותה. מה יקרה כשהגבר הזה לא יהיה בסביבה? אין סיבה שתיקחי מונית הביתה ולא תלכי בלילה ברגל לבדך רק כי את אישה.

במקום לפחד שיתקפו אותנו, בואו נהיה מוכנות להגן על עצמנו במידה וחס וחלילה נגיע למצב הזה. הידיעה שאתן מסוגלות להחזיר מאבק, תעזור לכן ללכת בראש שקט ולא לפחד מכל המניאקים שמסתובבים ברחובות. כמובן שאין סיבה להיקלע לריב, אך אם תוקפים אתכן, תדעו להגן על עצמכן! לא מגיע לכן להיאנס או להישדד רק בגלל שאתן פחות חזקות ופחות מיומנות.

 

קרב מגע זה לא רק מיומנות – זה גם ספורט

כמו כל ספורט אחר, קרב מגע הוא גם אימון ספורטיבי, מחזק ובונה שרירים. הסיבה לעסוק בספורט זה לא חייבת להיות אצילה, היא יכולה להיות פשוט מהנה. אם אתן אוהבות את זה, אין סיבה שלא תוסיפו את זה לרשימת התחביבים שלכן ותפנו לזה זמן.

 

חיטוב ועיצוב

כן כן, גם בקרב מגע שורפים הרבה קלוריות. אין ספק שרבים מאיתנו מתאמנים בשביל להיראות טוב יותר. בין אם אנחנו גברים שרוצים להיות שריריים יותר ולפתח ריבועים בבטן, ובין אם אנחנו נשים שרוצות להוריד במשקל ולהיות חטובות יותר. מה שגם, אימון ספורטיבי משחרר אנרגיות, משפר את מצב הרוח שלנו, ותורם לחיזוק הגוף  שלנו – הן מבחינה פיזית והן מבחינה נפשית.

 

לסיכום – מהרו להירשם!

לצד כל היתרונות, אני לא מצליחה למצוא אף חיסרון. אם אתן אוהבות ספורט וקרב מגע הוא ברשימת הדברים שאתן חייבות ללמוד, אל תבזבזו עוד רגע.

קרב מגע לנשים

אולי יעניין אותך גם

פולוסה