חיפוש
חיפוש

3 שירותים שחייבים אחסון אתרים

אם גם לכם יש אתר אינטרנט, הגיע הזמן שתעברו לאחסון אתרים. במקום לאחסן את המידע באתר עצמו, באחסון אתרים אתם מקבלים שרת שמוקצה לטובת המידע של האתר שלכם. בצורה הזו המידע נמצא במקום שמור יותר, ומהירות הגלישה שממנה יכולים להנות גולשי האתר היא הרבה יותר גבוהה מאשר במצב הרגיל.

 

אחסון אתרים

אחסון אתרים נועד לאפשר לאתר שלכם לעבוד בצורה מהירה יותר, ולשמור על המידע שבו מפני דליפות או הגעה לידיים לא רצויות. בניגוד למה שאולי מקובל לחשוב, כמעט כל אתר אינטרנט יכול להרוויח מאחסון אתרים, וכאן נספר לכם על מספר דוגמאות לאתרים שבהם זה בגדר חובה.

אתרי תדמית

סוג השירות הראשון שבו היינו ממליצים לכם לקבל שירות של אחסון אתרים הוא באתרי תדמית. אתרי תדמית אלו אתרים יחסית קטנים שהמטריה שלהם היא להוות כלי פרסום עבור מוצר או עסק. באתר הזה ניתן למצוא פרטי יצירת קשר עם העסק, קצת פרטים על המוצרים שיש בו וכיו"ב. אחסון אתרים יעזור לכם לדאוג שהאתר יעבוד במהירות גבוהה.

 

אתרי מכירות

סוג נוסף של אתרים שבהם היינו ממליצים לכם ללכת על השירות של אחסון אתרים אלו אתרי מכירות. באתרי מכירות יש תעבורה גדולה של מידע, מה גם שמדובר על פרטים רגישים שלא כדאי שיגיעו לידיים לא רצויות. אחסון אתרים יבטיח לכם מהירות גלישה גבוהה וישמור על המידע אותו הלקוחות שלכם מפקידים באתר בצורה הטובה ביותר.

אתרי מכירות

אתרי סרטים

השירות הזה הוא כנראה השירות שעבורו אחסון אתרים הוא החשוב ביותר. בכל עולם המידע, קבצי וידאו הם כנראה הקבצים הכבדים ביותר. בניגוד לסוגים אחרים של קבצים, קבצי וידאו הם הקשים ביותר לדחיסה, כיון שדחיסה שלהם עלולה לפגוע באיכות של הוידאו, דבר שהיינו רוצים להימנע ממנו מכל וכל. שרת אחסון יאפשר לכם לשמור כמות גדולה של סרטים בלי לפגוע בהם.

 

כמה זה יעלה לנו

שלושת השירותים שאותם הצגנו לכם שונים אחד מהשני. בעוד שאתרי תדמית הם אתרים שבהם תעבורת המידע היא בנפחים די קטנים, באתרי מכירות דווקא מדובר על כמות הרבה יותר גדולה של מידע שעוברת. נפח האחסון שאותו נצטרך באתרי סרטים גדול יותר מאשר בכל אתר אחר, וכך לכל אתר אנחנו צריכים להתאים את השירות שעונה על הדרישות שלו.

אצלנו תוכלו להנות ממספר חבילות אחסון, כאשר הגדולה ביותר תעלה לכם 88 דולר, הקטנה ביותר 11 דולר, ושתי החבילות האחרות עולות 24 דולר ו46 דולר בהתאם למשאבים שלהן.

 

לסיכום

שירות לאחסון אתרי מתאים למגוון רחב של אתרים. כאן קיבלתם סקירה של שלושה סוגי אתרים שעבורם השירות הזה הוא כמעט בגדר הכרח. למרות השוני הגדול שיש בין האתרים הללו, כל אחד מהם יכול להרוויח לא מעט משירות לאחסון אתרים, רק חשוב למצוא את החבילה המתאימה.

אולי יעניין אותך גם

פולוסה