חיפוש
חיפוש

4 דברים שחשוב לסגור בשבוע שלפני הטיסה שלכם!

יש כמה דברים בסיסיים שאתם חייבים לסגור בשבוע שלפני היציאה לחופשה. סביר להניח ששמעתם את האמרה הזו בעבר, אבל לא בטוח שאתם מכירים בדברים הללו באופן מעמיק. אם כך, כדאי שתקראו את השורות הבאות בעיון רב, מכיוון שאלה ירכזו את 4 הדברים החשובים ביותר שיאפשרו לכם לעלות בשקט נפשי לטיסה.

 

תור למשרד הפנים

תעשו לעצמכם טובה ותקבעו תור למשרד הפנים במידה ותגלו שהדרכון שלכם לא בתוקף או שהוא נפגם מסיבה כלשהי. נסביר שתרחישים אלו עשויים להותיר אתכם בארץ, משום שיש מדינות שלא יאפשרו לכם להיכנס בשעריהן עם דרכון שעונה על פרמטרים אלה. אם מסיבה כלשהי לא תצליחו למצוא תור בשבוע הקרוב, תוכלו לקבל את השירות בשדה התעופה, אך זה עשוי להתגלות כיקר יותר.

דברים חשובים לסגור את השבוע לפני הטיסה

הזמנת מונית מתחנה מומלצת

תקדישו את הדקות הקרובות לחיפוש אחר תחנת מוניות מומלצת שעונה על הקריטריונים הבאים:

  • מגיעה בזמן
  • עוקבת אחר לוח הזמנים של הטיסות היוצאות
  • מאפשרת נסיעה במוניות מרווחות עם תא מטען גדול

 

תוכלו לערוך את הבירור תוך גלישה בפורומים של מטיילים. שכן, שם יש המלצות עדכניות על חברות מוניות שנחשבות לטובות ביותר. בדקנו את הנושא עבור מי מכם שיעדיפו לבצע בחירה נכונה ומהירה והגענו לחברת הדר מונית לנתבג שהתגלתה כמומלצת ביותר על ידי הגולשים שטסו לאחרונה לחו"ל. כך שתוכלו לפנות ישירות אליה ולשריין מונית שתמתין לכם מתחת לבית בשעה שתנקבו מראש.

 

השכרת רכב

אי אפשר לעסוק בפעולות חשובות שצריך לבצע בשבוע שלפני הטיסה מבלי להציע לכם ליצור קשר עם חברת השכרה שתספק לכם רכב משדה התעופה של מדינת היעד. מיד לאחר שתבצעו הזמנת מונית לשדה התעופה בישראל, תצטרכו לקרוא פרטים אודות חברות מומלצות להשכרת רכב בחו"ל.

נדגיש שיש לא מעט חברות שעשויות להתגלות כבעיתיות, משום שהן מספקות רכבים ישנים ופגומים. לכן נמליץ גם כאן להסתייע בחוות הדעת של נוסעים שחזרו לאחרונה מהמדינה שאליה אתם נוסעים. אלה יוכלו להצביע על החברות הטובות ביותר שהעניקו להם שירות מקצועי לאורך כל השהות.

 

מקום לינה

סביר להניח שאתם לא רוצים לישון ברחוב, לכן כדאי לסגור מקום לינה מראש. אם לא עשיתם זאת עד עכשיו, עליכם להיכנס לאתרים של מלונות, אכסניות או גסטהאוסים (בהתאם לסגנון הטיול שלכם) ולבחור את מקום הלינה שנמצא באזור שבו תכננתם לטייל. תבררו באותה הזדמנות על קיומן של אפשרויות חניה, כדי שתוכלו להחנות את הרכב בקלות, מבלי להסתבך עם קבלת דו"חות.

 

מילים אחרונות לסיום

עכשיו אתם מכירים ב – 4 הדברים שחשוב לסגור בשבוע שלפני הטיסה שלכם. בשלב זה נותר לכם רק ליישם את הדברים הללו בהתאם לסדר שבו הם מופיעים ולהכין את המזוודות. נאחל שתגיעו בזמן לשדה התעופה ושתיהנו מהחופשה.

הזמנת מונית לשדה התעופה

אולי יעניין אותך גם

ניתוחים
כללי
רשלנות רפואית בניתוחים

ניתוחים הם הליכים רפואיים מורכבים אשר טומנים בחובם סיכונים רבים. למרות המקצועיות והמסירות של צוותי הרפואה, לעיתים מתרחשות טעויות רשלניות במהלך ניתוחים, אשר עלולות לגרום

קרא עוד »
פולוסה