חיפוש
חיפוש

4 דברים שחשוב שתסגרו לפני הטיסה לחו"ל

טיסה לחו"ל היא אחד הדברים שישראלים הכי אוהבים, אבל כדי שגם הטיסה שלכם תעבור בצורה הטובה ביותר, כדאי לארגן מספר דברים מראש. ככל שתארגנו את הדברים הללו יותר זמן לפני הטיסה, כך תוכלו להגיע אליה עם ראש נקי, ולהנות מהטיול שלכם בלי להיפגע מדברים בלי צפויים. אם אתם שואלים את עצמכם מה הדברים הכי חשובים, אנחנו כאן כדי לספר לכם.

 

איך מגיעים לשדה התעופה

הדבר החשוב ביותר בטיסה לחו"ל הוא הדרך שבה נגיע אל שדה התעופה. לא משנה מה זמן הטיסה שלכם, הגעה לנתב"ג יכולה להיות מאתגרת, כך שהדרך הטובה ביותר לעשות את זה היא באמצעות מונית לנתב"ג. הנסיעה לנתב"ג ממרכז הארץ היא לא יותר מידי ארוכה, כך שגם מונית לנתב"ג מתל אביב היא לא משהו שהולך לעלות לכם יותר מידי כסף.

היתרון בהזמנה של מונית על פני דרכי הגעה אחרות הוא שהמונית תגיע אליכם הבייתה ותוריד אתכם בפתח של הטרמינל, בלי להסתובב יותר מידי עם המזוודות שלכם. את ההגעה של המונית תוכלו לתכנן לזמן קרוב יחסית לטיסה, לאור העובדה שמדובר על דרך ההגעה המהירה ביותר אל שדה התעופה.

איך מגיעים לשדה התעופה

ביטוח רפואי ומסמכים

ברגע שסגרתם על תאריך לטיסה וזמן השהייה שלכם מעבר לים, עליכם לעשות ביטוח רפואי. הביטוח הזה נועד לכסות מקרים רפואיים בחו"ל לאור העובדה שטיפול רפואי במדינה שבה אין לכם ביטוח רפואי הוא דבר יקר. הביטוח צריך להתאים לסוג הטיול אותו הולכים לבצע, כך שאם יש סיטואציות מיוחדות בטיול שלכם כמו טיול או ספורט אתגרי, כדי לוודא שהן כלולות בפוליסת הביטוח.

ביטוח רפואי ומסמכים

איך להעביר את הטיסה

אחרי שדאגתם לכל הדברים האחרים, הגיע הזמן להתעסק בטיסה עצמה. כל עוד אתם לא טסים ליעד קרוב במיוחד, הטיסה הולכת להיות מספר שעות לא מבוטל. כדי שלא תמצאו את עצמכם נוחתים ביעד עייפים רק בגלל הטיסה, כדאי למצוא דרך להעביר בה את הטיסה בצורה נעימה. בין אם מדובר על סרט, סדרה או סתם פודקאסט, זה יעזור לכם להגיע רעננים יותר ליעד שלכם.

 

תכנון הטיול

לא משנה כמה זמן אתם הולכים לשהות ביעד הטיסה שלכם, הדבר החשוב ביותר הוא לנצל כל רגע כאשר תהיו בו. מסיבה זו עליכם לתכנן בצורה נכונה את הטיול שלכם, לקרוא חומר לפני כדי שברגע שתגיעו אל היעד, תדעו בכל רגע מה אתם יכולים לעשות בו.

 

לסיכום

בעת טיסה לחו"ל יש מספר דברים שאנחנו צריכים לדאוג להם מראש. הדבר הראשון הוא כמובן הדרך שבה נגיע אל נמל התעופה, כאשר ההמלצה שלנו היא לדאוג למונית שתיקח אתכם מהבית לשדה. בנוסף, וודאו שהביטוח הרפואי שעשיתם לטיסה מכסה את כל התרחישים שבהם אתם הולכים להיות, וכמובן שכדאי שתמצאו דרך להעביר את הטיסה שלכם, במיוחד אם היא ארוכה.

אולי יעניין אותך גם

קטרקט
כללי
4 דרכים לטפל בקטרקט

ראייתכם מטושטשת? מתקשים לראות בלילה? סובלים מסנוור מוגבר כאשר אתם נוהגים או נמצאים תחת תאורה חזקה? ייתכן שאתם סובלים מקטרקט. בכתבה זו תגלו את 4

קרא עוד »
קָטָרַקט
כללי
מהו קטרקט?

קטרקט הינה תופעה רפואית שכיחה שבאה לידי ביטוי בעיקר בקרב מבוגרים בני 60 ומעלה. זו גורמת לעכירות בעדשת העין, כך שהסובלים ממנה חווים ירידה משמעותית

קרא עוד »
פולוסה