חיפוש
חיפוש

4 דברים שחשוב שתשאלו לפני קביעת צילומי ניו בורן?

ערכנו צילומים לבייבי שלנו כשהוא עוד היה ניו בורן וגילינו שיש כמה דברים שהיינו צריכים לשאול את הצלם שלנו, טרם קביעת הצילומים. עכשיו, אחרי שעיכלנו את שהתרחש, החלטנו להוציא מדריך מקיף שיציג בפני כל דורש את 4 הדברים החשובים ביותר שצריך לשאול את הצלם. הישארו אתנו ותהיו בטוחים שתערכו יום צילומים מסודר שישאיר לכם מזכרת מתוקה.

 

"האם יש לך ניסיון בצילומים עם ניו בורן?"

הדבר החשוב ביותר שאתם צריכים לשאול את הצלם שצפוי להגיע אליכם לצילומי ניו בורן נוגע לניסיון. שכן, פנייה אל צלם כללי שאינו עוסק בתחום זה, עשויה להוביל לאי נעימות (בדיוק כמו זו שאירעה לנו). מי שמצלם ניו בורן, צריך להכיר בכל מיני כללים חשובים, למשל:

  • תנוחות שמתאימות לתינוק רך
  • אופן החזקה נכון של התינוק
  • יחסי אנוש טובים אל מול ההורים שעשויים להתרגש מאוד

אנו ממליצים לכם לפנות רק אל מי שיש לו ניסיון רב בצילומים מסוג זה. שכן, כך תבטיחו שהוא יידע להוציא את התמונות הטובות ביותר, מבלי לפגוע חלילה בתינוק הרך.

האם יש לך ניסיון בצילומים עם ניו בורן

"תוכל למסור לנו שמות של לקוחות שימליצו עליך?"

חשוב מאוד שתשאלו את הצלם אם יש לו לקוחות שיוכלו להמליץ עליו. שימו לב – אנחנו לא מצפים שתסתמכו אך ורק על המלצות שיימסרו לכם על ידי הצלם. חשוב לנו פשוט שתבדקו איך הוא מגיב לשאלה זו. אם הוא יגיד שאין לו המלצות נכון לעכשיו, אתם צריכים לחשוד. שכן, יכול להיות שהוא חדש בתחום או שהוא ביצע עד כה עבודות לא מוצלחות.

אם יש בכם איזשהו חשד, כדאי שפשוט תפנו אל צלמת מוסמכת שקיבלה המלצות רבות ברחבי הרשת. שמה שרי וינפלד ואתם יכולים לערוך בירור מעמיק אודותיה, כדי שתוכלו לגלות את הניסיון הרב שלה בתחום.

תוכל למסור לנו שמות של לקוחות שימליצו עליך

"האם אתה מביא עמך אביזרים?"

אי אפשר לתאם צילומים עם צלמת או צלם ניו בורן מבלי לשאול מראש אם הם מביאים עמם אביזרים לצילום. מדובר באביזרים שיאפשרו להוציא תמונות מיוחדות. הנה רשימה קצרה של כמה מהאביזרים הנפוצים ביותר:

  • סלסלת קש
  • בדים בצבעים עדינים
  • ערסלים

 

"האם יש משהו שאנחנו צריכים להכין מראש?"

אל תשכחו לשאול את הצלם אם יש משהו מסוים שאתם צריכים לדאוג לו מראש. אם למשל אתם מצטלמים בבית, כדאי שתדאגו לסביבה נקייה מצעצועים ומשחקים. שימו לב שהאזורים שבהם הצילום יתבצע, יהיה נקי לחלוטין, כדי שהצלם יוכל לעבור ממקום למקום מבלי לדרוך חלילה על צעצוע כלשהו.

 

לסיום

עד כאן המדריך המקיף שהציג בפניכם את 4 הדברים שאתם צריכים לשאול רגע לפני שתקבעו צילומי ניו בורן. עכשיו יש בידיכם את כל האינפורמציה, כך שנותר לכם רק ליישם אותם ולהיות בטוחים בכך שאלה יתקיימו על הצד הטוב ביותר.

4 דברים שחשוב שתשאלו לפני קביעת צילומי ניו בורן

אולי יעניין אותך גם

מצלמה
צילום
פיתוח תמונות על 5 חומרי גלם שונים

הטכנולוגיה מתפתחת מיום ליום והדבר מוביל לשינויים לטובה בכל מיני תחומים. כחלק מסדרת מדריכים שאנו כותבים בנושא, בחרנו להתמקד הפעם במדריך שעוסק בהתפתחות הטכנולוגיה בכל

קרא עוד »
פולוסה