חיפוש
חיפוש

4 דברים שתוכלו לקנות רק בחנות חיות

חיות המחמד שלנו דורשות תשומת לב רבה, ולמען האמת, אנחנו גם די אוהבים להעניק להם אותה, בעיקר באמצעות רכישת ציוד ופריטים שיבטיחו עבורם את איכות החיים המיטבית ביותר.

אמנם ישנם פריטים מסוימים שניתן למצוא במגוון חנויות, אך ישנם כאלו שניתן למצוא רק בחנות חיות

 

מגדלים חיות מחמד?

גידול חיות מחמד היא תופעה פופולארית ונפוצה במיוחד, כאשר מלבד ההנאה ורגעי השעשוע הרבים שחיות המחמד מעניקות לנו, מחקרים רבים מראים כי לגידול חיות המחמד יתרונות בריאותיים והתפתחותיים רבים, בעיקר בקרב ילדים. יחד עם זאת, גידול חיות מחמד מחייב אותנו להקדיש עבורם את הזמן והתקציב המתאים, כדי לספק עבורם את הצרכים הבסיסיים וההכרחיים ואף מעבר לכך.

המוצרים השונים לחיות המחמד הם רבים ומגוונים ונעים בין מוצרים בסיסיים והכרחיים לקיומם ותפקודם השגרתי של חיות המחמד ועד למוצרי פינוק שונים, שנועדו לשפר את ולשדרג את איכות החיים שלהם, כשאנחנו, כבעלים לחיות המחמד, מחפשים עבורם את המוצרים הטובים והאיכותיים ביותר.

 

היכן רוכשים ציוד ומוצרים לחיות המחמד?

הפופולאריות הרבה של גידול חיות המחמד למיניהן, הביאה לכך שחנויות רבות זיהו את המגמה ואימצו לעצמם כמה וכמה מוצרים לגידול חיות מחמד למכירה (בעיקר מוצרי מזון למיניהם), גם מבלי להתמחות באופן מיוחד במוצרים הללו בכלל ובגידול חיות מחמד בפרט.

ייתכן ומדובר בתופעה די נוחה עבור חלק מהצרכנים, אך חשוב לזכור כי בדיוק כפי שלא תלכו לקנות כלי עבודה בחנות ביגוד, כך גם מוצרים איכותיים לחיות מחמד מומלץ ואף חשוב לקנות בחנות המתמחה בגידול חיות מחמד, היכולה להתאים עבורכם, ועבור החיה שבחרתם לגדל, את המוצרים המתאימים ביותר לסוג החיה, הגיל שלה ומצבה הבריאותי.

 

אילו דברים ניתן למצוא רק בחנות חיות?

בין אם מדובר ברכישה פיזית או ברכישה דרך חנות חיות אונליין, ישנם מספר פריטים אותם ניתן למצוא ולרכוש רק בחנות חיות, שהעיקריים מתוכם הם:

  • בית גידול

כלוב מיוחד או מלונה, כל חיה זקוקה לפינה ומקום מיוחד משלה, אותו תוכלו לרכוש ולהתאים באופן אישי רק בחנות חיות מקצועית, אשר תוכל להציע לכם גם אביזרים נלווים, כמו מצע וכריות.

 

  • מזון מיוחד לחיות

חנויות רבות מוכרות מזון לחיות, אך רק בחנות חיות מקצועית תוכלו למצוא סוגי מזון ייחודיים, כמו חטיפים, או מזון בריאותי, תוך התאמה מקסימלית לסוג החיה, השלב ההתפתחותי בו היא נמצאת ומצבה הבריאותי.

 

  • מוצרים לחיות לא שגרתיות

כבודם של החתולים והכלבים במקומם מונח, אך אנשים רבים בוחרים לגדל גם סוגי חיות אחרים – תוכים, דגים מכרסמים וכדומה, שאת הציוד הנדרש לגידולם סביר להניח שלא תמצאו בכל חנות.

 

  • מוצרי היגיינה וטיפוח

היגיינה היא חלק חשוב בשמירה על בריאותם של חיות המחמד ואת המוצרים הללו תמצאו לרוב רק בחנות חיות מקצועית.

את כלל המוצרים הללו ועוד מגוון פריטים נוספים, תוכלו למצוא אצלנו:

חנות חיות בולדוג יד חרוצים 16 ירושלים טלפון 02-5791818.

חתולים

 

אולי יעניין אותך גם

פולוסה