חיפוש
חיפוש

אתה רוצה לקדם את העסק שלך? 4 דרכים לעשות זאת!

הרבה אנשים כיום פותחים עסקים אישיים בכל מיני תחומים, החל מבישול סוגי אוכל שונים ועד לכתיבה ועריכה של תוכן.  מעבר להסדרת הנושא במס הכנסה, חשוב לבעל עסק לקדם אותו על מנת להניב רווחים. ישנם מספר דרכים לקידום העסק וישנם לא מעט שירותים הניתנים על ידי העוסקים בשיווק כדי לסייע לבעל העסק לקדם את עצמו. 

 

Google It!

גוגל הוא המקור הראשי שבו ניתן למצוא עסקים. מכאן שכדאי להעלות את העסק לגוגל על מנת לקבל חשיפה גדולה יותר לעסק. עדכון העסק ברשימות של גוגל יניב תוצאות טובות יורת בחיפוש העסק ובכך יאפשר גישה ליותר אנשים.

Google It!

העולם המקוון

גם אם העסק אינו קשור לתחום המחשבים והדיגיטל. גם אם ייתכן כי אוכלוסיית היעד אליה פונה העסק פחות חשופה לאינטרנט, בניית אתר לעסק ובו מידע מפורט על השירותים, תעריפים וכו שהעסק מציע יכולה לחשוף את העסק לעוד אנשים. הרבה אנשים יעדיפו לקבל מידע באתר אינטרנט לפני שהם פונים לעסק מתוך מחשבה שעדיף להם לבדוק אם העסק רלוונטי להם לפני שהם פונים טלפונית או במייל, כך שאתר אינטרנט יכול לקדם זרם רב יותר של לקוחות.

 

פתיחת בלוג לעסק

פתיחת בלוג לעסק, תסייע בחשיפה של העסק על ידי הפצת התוכן והשירותים שניתנים בעסק דרך קריאת התוכן המשותף בבלוג. הבלוג גם יכול ליצור מעין קשר אישי בין הלקוח לבין בעלי העסק שכן הנימה בכתיבת תוכן בבלוגים היא אישית יותר וניתן להכיר דרכה את האדם שעומד מאחורי העסק.

פתיחת בלוג לעסק

איך מתחילים?

כמו כל דבר, את כל ההמלצות לעיל, ניתן ליישם באופן עצמאי דרך חיפוש מידע באינטרנט. דרך נוחה למי שמרגיש חסר ניסיון או מעדיף סיוע ויעוץ היא ליצור קשר עם מנהל שיווק במיקור חוץ אשר יוכל לסייע בכל הטיפים שניתנו למעלה וגם בשיטות שיווק נוספות.

 

מנהל שיווק? למה?

מנהל שיווק הוא אדם שבא מתחום הישווק ולמד אותו. מנהל שיווק יכול לעזור לבעל עסק למקסם את החשיפה לעסק על ידי שיטות שונות בהתאמה לצרכים של העסק והאוכלוסייה לה העסק אמור לתת מענה. לא כולם נולדו משווקים. חלקנו חזקים יותר בתחום בו אנו נותנים את העסק ולכן קבלת עזרה ממנהל שיווק במיקור חוץ שההתמחות שלו היא בשיווק יכולה רק לתרום לנו בנקודות בהם אנחנו חלשים יותר.

 

ד"ר שיווק

מיכה קור, המכונה ד"ר שיווק, מתמחה בשיווק דיגיטלי ויכול לסייע בשיווק העסק בגוגל, ברשתות חברתיות, בהקמה אתרים ודפי נחיתה ועוד. מיכה ישמח לפנייתכם וייתן לכם את השירות המיטבי והמתאים ביותר לצרכים שלכם ושל העסק. הוא ילווה אתכם בכל הצעדים ויעניק לכם מהידע העשיר כפי שהעניק להרבה לקוחות קודמים.  הכנסו לאתר והדרך שלכם להצלחה מובטחת.

אתה רוצה לקדם את העסק שלך 4 דרכים לעשות זאת!

אולי יעניין אותך גם

פולוסה