חיפוש
חיפוש

4 טיפים לבחירת הרכב השכור המושלם עבורכם

בחירה ברכב שכור זה לא עניין של מה בכך. מדובר בהליך שמצריך היכרות עם טיפים בסייסים שיובילו לבחירה נכונה. מדריך זה עולה לרשת, כדי להעלות את המודעות לנושא ולהציג בפני כל דורש את הטיפים החשובים ביותר. הישארו כאן ותהיו בטוחים שתבצעו את הבחירה הטובה ביותר עבורכם בכל פעם מחדש.

 

טיפ מספר 1: תבדקו את מספר הדלתות

חשוב מאוד לבדוק מראש את מספר הדלתות שקיימות ברכב שבחרתם, במיוחד אם מתלווים אליכם יותר מ – 2 נוסעים. נסביר שחברות ההשכרה מציעות לעיתים רכבים עם 3 דלתות בלבד. כלומר, 2 דלתות קדמיות ותא מטען (כן, תא המטען מוגדר כדלת בפני עצמה במקרה שכזה). מי מכם שמתכננים לשכור את הרכב למטרת נסיעה משפחתית לדוגמא, יצטרכו לבחור ברכב בעל 5 דלתות ותא מטען גדול. כך יתאפשר להתיישב בקלות במושבים הקדמיים והאחוריים של הרכב.

רכב להשכרה

טיפ מספר 2: תבררו פרטים על חברת ההשכרה

אי אפשר לשכור רכב מחברת השכרה אקראית. כלומר, מבלי לברר פרטים מקדימים אודות טיבה. בהזדמנות זו נציין שעליכם לערוך בירור מעמיק ככל הניתן, כדי שתוכלו להיות בטוחים שבחרתם בחברה שעונה על הקריטריונים הבאים:

  • מספקת רכבים חדשים
  • אמינה
  • זמינה (במקרים של תקלות)
  • מומלצת

נחסוך לכם בזמן ונציין שבדקנו את הנושא מקרוב וגילינו שחברת רנטה השכרת רכב עונה על קריטריונים אלה, אז תוכלו פשוט לפנות אליה בעת הצורך.

 

טיפ מספר 3: תוודאו מהי מדיניות הדלק

מי מכם שהשכירו רכב בעבר, יודעים שלכל חברה יש מדיניות דלק שונה. חברות מסוימות עשויות למסור לכם רכב עם מיכל מלא ולצפות מכם שתמלאו אותו בסיום השימוש, בעוד אחרות ימסרו את הרכב עם מיכל חלקי ויצפו שתחזירו את הרכב עם כמות דלק זהה לזו שקיבלתם. חשוב שתבדקו את הנושא מראש, כדי שלא תשלמו קנסות מיותרים לאחר החזרת הרכב לחברה.

 

טיפ מספר 4: תחתמו על הטפסים לאחר קריאה מעמיקה

אנחנו יודעים שאין לכם סבלנות לקרוא את חוברת הטפסים שהודפסה לכם ברגע השכרת הרכב ובכל זאת, נמליץ לכם לעשות את המאמץ הדרוש, כדי שתוכלו להיות בטוחים שאתם חותמים המידע שהוצג בפניכם בעל פה בשלבים מוקדמים יותר. קורה לעיתים שיש אי הבנות, כך שעדיף לגלות זאת רגע לפני החתימה ולא זמן מה לאחר מכן. אם תחוו קושי בקריאת האותיות הקטנות, תוכלו להעביר את החוזה לאדם קרוב שיתלווה לנסיעה שלכם ולבקש ממנו להצביע על נתונים בעיתיים במידה ויהיו כאלה.

 

מילים אחרונות לסיום

מדריך חשוב זה הגיע לסיומו. בשלב זה יש בידיכם את כל המידע הדרוש, אז אתם יכולים לצאת לדרך ולבחור את הרכב השכור המושלם עבורכם. לנו נותר רק לאחל שתיישמו את 4 הטיפים שהוצגו לעיל בכל השכרה מחדש.

רכב להשכרה

אולי יעניין אותך גם

סיבות לרכוש טסלה!
רכב
סיבות לרכוש טסלה!

חברת טסלה פרצה אל עולם הרכב לפני מספר שנים ומאז היא לא מפסיקה להוביל אותו ואת השינויים המהותיים ביותר בעולם הרכב. רכבי טסלה מעניקים למי

קרא עוד »
פולוסה