חיפוש
חיפוש

4 טיפים להעלאת עוקבים בטיקטוק

כדי להעיף גבוה את הסרטונים שלכם בטיקטוק, כך שיצברו פופולאריות ויהפכו לוויראליים בכל מרחבי הרשת, אתם חייבים להשיג עוקבים בטיקטוק.

זה אולי נשמע לכם צעד בסיסי ופשוט, אך כל משתמש בטיקטוק מבין שצריך לעבוד קשה כדי להשיג את כמות עוקבים רצינית.

אל דאגה, ריכזנו עבורכם כמה טיפים בנושא

 

רשתות חברתיות, עוקבים, לייקים ומה שביניהם

בשנים האחרונות אנחנו רואים עלייה ניכרת בכל הקשור לשימוש ברשתות חברתיות, כשלמעלה מביליון משתמשים ברחבי העולם נמצאים בהן, משתפים סטאטוסים ומעלים תמונות וסרטונים, כך שניתן להגיד ללא ספק, כי הרשתות החברתיות כבשו את העולם.

טיקטוק, פייסבוק או אינסגרם הם רק חלק מהאפליקציות המוכרות והנפוצות, כאשר החלק העיקרי והמשותף לכולן, הוא הרצון להיחשף ולצבור פופולאריות, באמצעות השגת עוקבים, לייקים וצפיות, אשר מעיפים את התכנים שהעליתם להמוני אנשים.

 

כיצד עובד האלגוריתם של טיקטוק?

כאמור, טיקטוק נחשבת כיום לאחת מהאפליקציות הכי פופולאריות בעולם, כשהיא רק ממשיכה להפתיע ולשבור שיאי הורדות והרשמות של משתמשים חדשים. בבסיסה של האפליקציה, נמצא אלגוריתם ייחודי, הסופר צפיות של הסרטונים, ובכך למעשה מדרג את פופולאריות הסרטון שלכם ורמת החשיפה שלו למשתמשים אחרים.

האלגוריתם של טיקטוק מחשיב צפייה בסרטון כבר מהרגע שהוא החל להתנגן, גם אם לא עבר משך זמן צפייה מסוים. כמו כן, ברגע שסרטון מסוים צובר כמות לייקים מסוימת, הוא יכול להופיע בפיד או בעמוד ה'פור יו' שלנו, גם מבלי שנעקוב אחרי המשתמש שהעלה את הסרטון. כך, חשוב לצבור כמות עוקבים שישמשו כקרש קפיצה טוב לסרטון שלנו, מיד עם העלאתו.

 

טיפים להעלאת עוקבים לטיקטוק

ראינו אם כן, שבכדי להפוך סרטון לוויראלי, חשוב מאוד שיצבור פופולאריות עוד ברגע העלאתו, בכדי שהאלגוריתם של טיקטוק יזהה אותו כסרטון איכותי ומוצלח ויעביר אותו הלאה, כך שיוצג אצל משתמשים רבים אחרים. לכן, בשלב הראשון לפחות, חשוב להשיג כמות מכובדת של עוקבים לטיקטוק. הנה כמה טיפים שימושיים להשגתם:

  • יחסי גומלין- מטבעה של רשת חברתית והתנהגותנו הטבעית כבני אדם, אנחנו אוהבים להחזיר ולהשקיע, במי שמשקיע בנו בהתאם. כך, ככל ותשמרו על תגובות, לייקים ועוקבים אחר אנשים אחרים, קרוב לוודאי שהם יחזירו לכם בחזרה.
  • שיתופי פעולה- כאשר משתפים פעולה עם משתמשים אחרים, אנחנו יוצרים למעשה חשיפה כפולה של הסרטון המשותף שלנו. כמו כן, ככל ותתייגו משתמשים אחרים בסרטונים שלכם, הלייקים שתקבלו יכללו גם את העוקבים שלהם.
  • זהו טרנדים חמים- אנחנו חיים בעולם בו סף הריגוש הוא מאוד גבוה, ואנחנו נוטים להחליף אופנות וטרנדים בתדירות גבוהה. ככל שתצליחו לזהות טרנדים חמים בזמן, האפשרות שלכם לצבור עוקבים רבים רק תגדל.
  • קניית עוקבים- כל הסיבות והדרכים שהזכרנו עד עכשיו, יכולים אמנם לשמש כבסיס טוב להעלאת כמות העוקבים שלנו, אך הם לא מספקים תמיד את כמות העוקבים ששאפנו אליה. באמצעות קניית עוקבים תוכלו להבטיח כמות עוקבים איכותית ובהתאם לדרישות שלכם.

 

 

לחצן מעקב

אולי יעניין אותך גם

בט 365
דיגיטל
מה זה בט 365 ולמי זה מתאים?

בט 365 הוא אתר הימורים מקוון, אחד מאתרי ההימורים הגדולים בעולם. האתר מציע מגוון רחב של אפשרויות הימור על ענפי ספורט שונים, אירועים מיוחדים, משחקי

קרא עוד »
אחסון אתר וורדפרס
דיגיטל
איך עובד שרת וירטואלי בענן?

שרת וירטואלי בענן הוא שרת חיצוני שבו אתם יכולים לעשות שימוש כדי לאחסן מידע בצורה בטוחה. בניגוד למחשבים שבהם אנחנו עושים שימוש או להתקני זיכרון

קרא עוד »
פולוסה