חיפוש
חיפוש

4 יתרונות בבחירת כרטיס ביקור דיגיטלי מעוצב

דמיינו את עצמכם רגע במדרחוב מלא בחנויות או בקניון, סתם במהלך שיטוט בין החנויות ללא צורך מיוחד. איך מחליטים לאיזה חנות כן להיכנס ועל איזו לוותר? במידה רבה חלון הראווה של החנות תורם להחלטה זו. משיכת העין, הבנה כללית על המתרחש בחנות והאווירה המתנהלת בה מאפשרת לקבל את ההחלטה בשניות בודדות האם להיכנס או לוותר.

באותו המקרה בדיוק ניתן לעשות זאת עבור העסק שלך באמצעות כרטיסי ביקור דיגיטליים המהווים כחלון הראווה של העסק. במאמר זה נפרט על ארבע יתרונות עיקריים בבחירת כרטיס ביקור דיגיטלי מעוצב.

 

כרטיס ביקור דיגיטלי – הסבר!

כרטיס ביקור דיגיטלי הוא בעצם דף אינטרנט המכיל בתוכו בצורה מרוכזת עבור העסק ועבור הלקוחות את כל המידע החיוני והשמיש ביותר ששני הצדדים צריכים על מנת ליצור ממשק ביניהם. בלחיצה על המסך המאפשר כניסה לאתר האינטרנט, ניתן למצוא מספר טלפון ליצירת קשר, דרכי התקשרות נוספים כמו אימייל וכתובת, ניווט לעסק, התעדכנות בעדכונים אחרונים ברשתות החברתיות, שמירה כאנשי קשר ועוד אופציות נוספות.

 

יתרון ראשון – עיצוב אישי מותאם לעסק

אתה, בעל העסק, מציין בפני החברה את הנקודות שחשובות לך שיבלטו ללקוחות שלך ברגע הכניסה לתוך כרטיס ביקור דיגיטלי. הביקור מעוצב בצורה מותאמת לאופי העסק, לאתר של העסק ומפרט את הפרטים החשובים עבור העסק שלך.

 

יתרון שני – מכיל את הפרטים החיוניים לעסק שלך

לכל עסק יש נתונים ומידע שונה שהוא מעוניין להנגיש ללקוחות שלו על השנייה הראשונה. ישנם כאלה שמעוניינים קודם כל לפרסם את דרכי יצירת הקשר, חלק את הדרישות וחלק את המוצר. הכרטיס יכלול את הפרטים החשובים ביותר שבעל העסק רוצה שהלקוח יידע.

 

יתרון שלישי- אסתטיקה ברמה גבוהה

היתרון המשמעותי בבחירת כרטיס דיגיטלי מעוצב. הרי ישנה האפשרות גם להקים כרטיס ביקור באופן עצמאי וחינמי ולעצב אותו לפי דעתך, אך כאשר בוחרים באנשי מקצוע שיקימו את הכרטיס הביקור הדיגיטלי המעוצב ישנה הבטחה כי רמת האסתטיקה של הכרטיס תהיה גבוהה, מזמינה ומותאמת לעסק.

 

יתרון רביעי – מספר גרסאות לכרטיס ביקור אחד

כרטיס הביקור שאותו אתם יוצרים ועליו אתם משלמים אינו צריך להיות רק עבור הלקוחות העתידיים של העסק שלכם. כרטיס הביקור גם יכול להיות נגיש לקולגות שלכם, למנהלים, לחברות דומות ועוד. לפי כך, ניתן להתאים את המידע והנתונים המתאימים לקהל היעד המיועד לקבל את הכרטיס. על ידי כך, ניתן להגדיל את כמות האנשים אליו יגיע הכרטיס ביקור ובכך להגביר את הכרת העסק בקרב הציבור.

 

לסיכום,

כרטיס ביקור דיגיטלי מעוצב בעל מספר יתרונות רבים שיכולים להיות לעזר רב כבעלי עסק המעוניינים להגדיל את כמות לקוחותיו ומכריו. כחלק מהיתרונות ציינו במאמר זה ארבעה מרכזיים אשר מהווים את ההבדל המרכזי בין כרטיס ביקור דיגיטלי מעוצב לבין כרטיס ביקור העשוי נייר או ללא עיצוב, ויכולים לאפשר לעסק שלכם להגביר את עוצמת הצלחתו.

כרטיס ביקור דיגיטלי

אולי יעניין אותך גם

פולוסה