חיפוש
חיפוש

4 יתרונות במנהל שיווק במיקור חוץ

אם יש לכם עסק או חברה ואתם רוצים לשווק אותה, יש לכם שתי אפשרויות כיצד לעשות את זה. האפשרות הראשונה היא להיות אחראיים על השיווק בכוחות עצמכם, להחזיק אצלכם בעסק את אנשי המקצוע מהתחום ולדאוג לקידום. למרות שעל הנייר זו יכולה להישמע לכם כמו בחירה נכונה, ההמלצה שלנו היא דווקא להעסיק מנהל שיווק במיקור חוץ, וכאן נסביר לכם למה בדיוק. 

 

מיקור חוץ לשיווק

במיקור חוץ לשיווק דיגיטלי, אתם למעשה מעבירים את האחריות על השיווק אל משרד פרסום דיגיטלי. משרד פרסום דיגיטלי מתמחה בתחום השיווק ברשת וברשתות חברתיות ויוכל לבצע עבורכם את העבודה על הצד הטוב ביותר. למרות ההתלבטות האם לנהל את התחום הזה מתוך העסק או ללכת דווקא על מנהל שיווק במיקור חוץ, יש כמה סיבות טובות דווקא לאופציה השנייה.

מיקור חוץ לשיווק

עבודה מקצועית יותר

הסיבה הראשונה נוגעת לרמה המקצועית של הקידום. אם אתם רוצים שהקידום יצליח הדבר החשוב ביותר הוא כמובן הרמה המקצועית של הקידום. כל עוד אתם מחזיקים אצלכם בעסק מישהו שאחראי על הקידום, אין לכם יכולת לדעת מה באמת הרמה המקצועית שלו. מנגד, הוצאה של הקידום העסקי למיקור חוץ תאפשר לכם לבחור בבעל מקצוע שיש לכם יכולת לבדוק את ההישגים האחרים שלו.

 

יותר זמן לניהול העסק

בתור בעלים של עסק, המשאב היקר ביותר הוא כמובן הזמן שלכם ושל יתר העובדים. ברגע שיש לכם עובד אחד או יותר שאחראים גם על הקידום העסקי, הזמן שלהם לא יהיה לטובת העסק עצמו. מנגד, אם תבחרו להעביר את הקידום העסקי למיקור חוץ העובדים שלכם יוכלו להתעסק בדברים שקשורים לעסק עצמו, בלי שהקידום העסקי ייפגע מכך.

יותר זמן לניהול העסק

חיסכון בעלויות

משרד שיווק שמבצע עבורכם את העבודה יכול לעשות את זה במחיר נמוך יותר לאור העובדה שאתם כנראה לא הלקוחות היחידים שלו. מנגד, אם אתם בוחרים לבצע את הקידום מתוך העסק, כנראה שתצטרכו להחזיק בכלים שכרגע אין לכם מה שכמובן יעלה את העלות של הקידום בצורה משמעותית.

 

פרספקטיבה חיצונית לעסק

הדבר האחרון שחשוב לזכור הוא שבכל הנוגע לקידום ושיווק עסקי, יש חשיבות רבה למבט חיצוני על העסק. כל עוד הקידום מנוהל מתוך העסק עצמו, אי אפשר להבין באמת האם הוא מתנהל בצורה נכונה. בשיווק אנחנו עוסקים בעיקר ביצירת תדמית עסקית, ונכון יותר לעשות את זה כאשר באים מעמדה חיצונית לעסק. זו סיבה נוספת לבצע מיקור חוץ לשירות הזה.

 

לסיכום

אם אתם עומדים בפני התלבטות כיצד לבצע את הקידום העסקי, ההמלצה שלנו היא ללכת על מיקור חוץ ולקבל שירות ממשרד שיווק דיגיטלי. הסיבה המרכזית לכך היא שהעבודה תהיה יותר מקצועית באופן הזה. בנוסף, תוכלו לוותר על הקצאת כוח אדם לטובת המשימה הזו, ובחישוב הכללי כנראה שזה גם יצא לכם הרבה יותר זול.

4 יתרונות במנהל שיווק במיקור חוץ

אולי יעניין אותך גם

פולוסה