חיפוש
חיפוש

4 מתנות מרגשות לתת ליקירים שלכם

הענקת מתנות היא מנהג נפוץ ברחבי העולם, וזו דרך נפלאה לבטא רגשות של חיבה ושל כבוד אל האנשים היקרים לנו ביותר. מציאת המתנה המושלמת ליום הולדת מיוחד או לאירוע חד פעמי יכולה להוות אתגר ממשי. ריכזנו עבורכם ארבע אפשרויות למתנות בנימה אישית שניתן להעניק בכל אירוע שבו מתבקשת מתנה כזו, שמגיעה מעומק הלב.

 

1 – פורטרט בהזמנה אישית

בעבר הלא רחוק, רק מעטים היו יכולים להרשות לעצמם דיוקן שצויר בידי אמן אמיתי. בנוסף לכך, המודל נדרש לדגמן עבור האמן במשך רוב זמן הציור. היום, המצלמות לקחו קצת את הפוקוס מהפורטרטים האיכותיים, אבל בינינו, זה ממש לא אותו הדבר. תכלס, אין כמו להעניק  פורטרט ייחודי ומיוחד למישהו שאתם אוהבים, ואין כמו אמן איכותי כמו שמרית שולמן ציירת פורטרטים כדי לספק לכם את המוצר המושלם.

מתנות

2 – ביוגרפיה אישית

ימי הולדת עגולים, ימי נישואים משמעותיים ואירועים רבים נוספים, הם הזדמנות להעניק לאנשים האהובים עלינו את מתנת הנצח. בעזרת כותב או כותבת ביוגרפיות, אפשר לחקור וליצור ספר שעוקב אחר סיפור החיים של מקבל המתנה, משלב תמונות משלבים שונים בחייו, וכמובן עמוס בברכות מפי האוהבים אותו.

 

3 – חוויה משותפת

אומרים שמתנות שהן חוויה ולא חפץ נשמרות בזיכרון זמן רב יותר ונחשבות יותר בעיני רבים מהמקבלים. במקרה כזה אפשר לבחור כמעט כל אירוע או יעד לבילוי משותף, החל מסרט קולנוע או ביקור בתערוכה במוזיאון או בגלריה ועד צניחה חופשית או אפילו הכנה משותפת לריצת מרתון. אפשרות נוספת היא כמובן לבחור סדנה שבה תוכלו ללמוד, ליצור וליהנות מזמן איכותי באמת ביחד.

 

4 – מסע אל העבר

ביקור מרגש בעבר יכול להיות מסוגים שונים: אח שלוקח את אחותו למסע בין הבתים שבהם גרו בילדותם, אישה שמובילה את בעלה למקומות משמעותיים בחייהם המשותפים, מפגש עם דמות חשובה מהעבר, צילום והקרנה של סרט איחולים מפי מכרים, ידידים, חברים, קולגות ובני משפחה, וכמובן, מפגש מרגש עם חבר אהוב או בן משפחה שגרים במדינה אחרת.

 

טיפים לבחירת המתנה המושלמת

  • אל תוותרו על איכות – גם אם למתנה יש ערך רגשי או נוסטלגי, כדאי למצוא גרסה איכותית שתישמר זמן ארוך.
  • אל תשכחו את הברכה – בסופו של דבר, כמו שאוהבים לומר: העיקר הכוונה. והכוונה תמיד מסתתרת בתוך כרטיס הברכה.
  • גם האריזה חשובה – יש ערך רב להתרגשות ולציפייה בעת פתיחת המתנה, ולא כדאי לחסוך את ההנאה הזו ממקבל המתנה.

 

לסיכום

מתנה נהדרת היא מתנה שמראה לאדם שמקבל אותה גם כמה הוא חשוב עבורכם וגם עד כמה ההיכרות ביניכם משמעותית עבורכם. מתנה שנותנת כבוד לעבר המשותף שלכם או לעבר הפרטי של מקבל המתנה או מתנה שמכוונת לחוויות משותפות בעתיד – תמיד תתקבלנה בחיוך רחב ובהערכה גדולה.

מתנה לאהובים

אולי יעניין אותך גם

מתנות קטנות לעובדים
מתנות
3 מתנות קטנות לעובדים

אתם לא צריכים לחפש מחקרים שנערכו בתחום כוח האדם כדי לגלות שעובדים מתוגמלים הם עובדים שמביאים לתוצאות חיוניות. עובדה זו כבר ידועה לכל מנהל באשר

קרא עוד »
פולוסה