4 סיבות לעיצוב הבית עם זכוכית

עיצובי זכוכית מהווים חלק עיקרי בחיינו, ואנו למעשה משתמשים בהם יותר משאנו חושבים. השיפורים הטכנולוגיים בתחום הזגגות הפכו את הייצור שלה לפשוט ויעיל במיוחד, וזה מאפשר לנו לקבל מוצרים חזקים יותר, עמידים בפני שריטות, ו"גמישים" מבחינת העיצוב שלהם. היכן קיימים עיצובי זכוכית בביתנו? בחדר האמבטיה בצורת מראות ומקלחונים, בסלון בצורת פסלים ומראות, במטבח בצורת חיפויי זכוכית, ארונות, או כיסויי כיריים, וברחבי הבית בתור מעקות, חוצצים, חלונות, דלתות ועוד. לא לשווא הזכוכית מלווה אותנו על כל צעד ושעל, ובמאמר זה אספנו עבורכם 4 סיבות טובות לעיצוב ביתכם בעזרת זכוכית.

 

תחושה של מרחב פתוח

הזכוכית מאפשרת לנו חציצה והגנה, ויחד עם זאת היא לא "חוסמת" לנו את המרחב מבחינה תחושתית ועיצובית. כך למשל ויטרינה המובילה לחצר חיצונית, גורמת לנו להרגיש ממש כאילו ישבנו באוויר הפתוח, והופכת את הבית להמשך ישיר של החצר. זה אומר שהיא תאפשר חדירת אור לחלל הבית, תגן עלינו מגשמים ורוחות, ותגרום לבית להרגיש גדול יותר. באותו האופן, גם מראות הממוקמות במקום הנכון, עשויות "להרחיב" את החדר מבחינת התחושה. היכנסו לאתר זגגות השרון כדי לקבל השראה, ולראות כיצד אתם יכולים להעניק תחושה מרווחת לביתכם באמצעות עיצובי זכוכית.

 

פרקטיות ונוחות

הזכוכית היא חומר נוח לעבודה, והטכנולוגיה הקיימת בהחלט מאפשרת לנו לקבל כמעט כל עיצוב שבו חשקה נפשנו. להבדיל מחומרים אחרים ש"סופגים" לכלוכים וכתמים בצורה גבוהה יחסית, הזכוכית לרוב מגיעה מלוטשת ובעלת פני שטח חלקים, המונעים הצטברות של לכלוך, כתמים ואבק. מסיבה זו נהוג להשתמש בזכוכית עבור עיצובים שונים במטבח, ולמשל – חיפוי לקיר המטבח שלנו יהיה מאוד נוח לניקוי באמצעות מטלית רטובה או נוזל כחול לניקוי חלונות, גם כשמדובר בכתמי בישול ואוכל.

 

יתרון דקורטיבי

טכניקות ייצור הזכוכית עברו תמורות רבות בשנים האחרונות, וכיום ניתן לייצר אומנות זכוכית בצורה יעילה במיוחד. המהפכה העיצובית, ותשומת הלב הגבוהה שנהוג להעניק היום לעיצוב בתים וחללים אחרים, לא פסחו על תחום הזגגות ועיצוב הזכוכית. נוכל למצוא עיצובים ייחודיים ויצירתיים במיוחד בזכוכית, ולצידם, אנשי מקצוע שתפקידם לייעץ לנו כיצד לעשות בהם שימוש. המגוון הגדול מבחינת צבעים, רמות עכירות, הדפסים וצורות ליטוש, הופך את השימוש בזכוכית לעולם שלם של עיצובים מרהיבים.

 

התאמה לעיצוב הקיים

עקב הגמישות שלה, הזכוכית יכולה להשתלב בצורה הרמונית במיוחד בכל עיצוב קיים. וזה אומר שבעת שאנו מעוניינים לבצע שינוי מרענן או פרקטי בבית שלנו, אין צורך בשיפוץ כולל, בהוצאות "כבדות", ובתקופה ארוכה של אי נוחות. מומחי העיצוב בחברות הזגגות השונות, יוכלו לייעץ לכם כיצד לשלב זכוכית באופן טבעי בכל חלל שתבחרו, ובמידת הצורך והרצון – ניתן אף להשתמש בעיצובי זכוכית בצורה כה עדינה שאפילו לא תשימו לב שהם שם!

כניסה לדירה

אולי יעניין אותך גם

עציצים
לבית ולגינה
טיפים לתכנון חלונות לביתכם

תכנון חלונות עשוי להישמע עניין קליל קל ופשוט שלא מצריך יותר מידי תשומת לב או בדיקה מעמיקה. אבל אנחנו יכולים לומר לכם מניסיון שהמציאות הפוכה

קרא עוד »