חיפוש
חיפוש

4 סיבות לשים בבית מחסום חנייה

במקרה ואתם גרים בבניין משותף עם דיירים נוספים ואתם לא רוצים שיתפסו את מקום החנייה שלכם כשאתם לא חונים, אתם בוודאי תצטרכו לשים מחסום חנייה לחניה שלכם.

אם לשמור על החנייה שלכם זה לא מספיק, הנה כמה סיבות לשים מחסום חנייה בחניה שלכם.

 

גרים יחד בבניין משותף

בוודאי קרה פעמים רבות שהחנייה נועדה לדיירי הבניין בלבד ואתם מוצאים בחניה שלכם רכב שאינכם מכירים. אתם מנסים לבדוק מול כל השכנים שלכם של מי הרכב, ובמקרה היותר גרוע מוצאים את עצמכם מתקשרים למשטרה לנסות לבדוק מה אפשר לעשות בנושא. וזה נושא מתסכל לכל הדעות. מכיוון שאינם רוצים באמת לבזבז את הזמן בבירור מול כל השכנים בבניין של מי הרכב, כדאי לכם לשים מחסום חניה בבניין שלכם.

 

מחסום חנייה עמיד לתנאי מזג האוויר

מחסום חנייה הוא עמיד לכל תנאי מזג האוויר. בדרך כלל המחסום עשוי מחומר קשה ועמיד כמו ברזל, כך שלא ניתן לכופף אותו או להזיז בצורה ידנית גם אם ממש מתאמצים. המחסום עמיד בפני אנשים שמנסים לכופף את המחסום שלכם ובכל זאת לחנות בחנייה שלכם. אך גם תנאי מזג האוויר יכולים להרוס מחוסמים שונים. את מחסום החנייה הזה שום מזג אוויר לא יוכל לכופף, ולא משנה כמה הרוח חזרה.

 

מחיר אטרקטיבי

כיום בשוק יש מגוון רחב של מחסומי חנייה. חלקם משוכללים מאוד, אך למעשה הם יתנו את אותה התוצאה. מחסום חנייה צריך לעשות עבודה פשוטה – למנוע מאנשים לחסום את החנייה שלכם או לחנות בה. אתם תשמחו לדעת שמחסום חנייה הוא יחסית זול ונשמר לשנים ארוכות ומשרת אתכם באמצעות הפעלה פשוטה עם שלט שמורידה את המחסום ומעלה אותו. המחיר של מחסומים כאלה הוא יחסית זול והוא משתלם.

 

הכל עניין של העדפה

בחירה של מחסום היא לא מאוד מסובכת ולמען האמת די פשוטה. תחילה חשוב להבין את הצרכים שלכם וכמה אתם מוכנים להשקיע במחסום שלכם גם מבחינה כספית. חשוב לקחת בחשבון אם המחסום נמצא בחנייה של הבניין הפרטי שלכם, במקום העבודה שלכם, מחוץ לעסק פרטי וכו׳.

כך למעשה יהיה יותר קל לבחור את המחסום. חשוב לבחור במחסום שייתן לכם את הנוחות המרבית להשתמש בו, שהוא יעיל עבור הצרכים שלכם וכמובן ללכת על דגמים שהוכיחו את עצמם ומממלאים אחר הרצונות שלכם. מחסום חשמלי נחשב בין הקלים ביותר לתפעול והוא יעיל מאוד כמעט לכל מטרה.

 

לסיכום

מחסום חנייה הוא סוג של מגן החנייה שלכם ומונע מאנשים אחרים לחנות בה. בין אם מדובר בבית משותף, משרד, עסק פרטי ועוד. המחסום הוא יעיל מאוד וקל לתפעול. לרוב מחסומי החנייה יפעלו באמצעות שלט, ויהיה לכם נוח להוריד את המחסום כאשר אתם מגיעים מהעבודה או מאירוע ופשוט רוצים לחנות את הרכב שלכם בחנייה שלכם.

 

מחסום

אולי יעניין אותך גם

שלט בית בעיצוב אישי
לבית ולגינה
שלט לבית בעיצוב אישי

בחירת שלט ייחודי לבית היא דרך נהדרת להוסיף נופך אישי וייחודיות לחזית הבית שלכם. שלט הבית הוא הדבר הראשון שאורחים רואים בהגיעם, והוא יכול להעביר

קרא עוד »
איך מנקים מיקרוגל
לבית ולגינה
איך מנקים מיקרוגל

ניקוי המיקרוגל הוא משימה פשוטה וקלה שניתן לבצע בכמה דקות. ניקוי קבוע ימנע הצטברות של לכלוך, שומן וריחות לא נעימים, וישמור על המיקרוגל תקין לאורך

קרא עוד »
פולוסה