חיפוש
חיפוש

4 תליונים מיוחדים שלא הכרתם

אחד מהתכשיטים המגוונים ביותר הם תליונים. לכל אחד מתאים לענוד תליונים, עם כל בגד ולכל אירוע. אך האם ידעתם שיש תליונים מיוחדים שמציעים הרבה יותר מאביזר אופנתי? במאמר זה, אנו נסקור עבורכם מספר תליונים מיוחדים במיוחד שכנראה לא שמעתם עליהם!

 

תליוני קריסטל

סוג התליונים שצובר תאוצה מטורפת והופך לפופולרי יותר ויותר בזמן האחרון, הם תליוני הקריסטל.  תליוני קריסטל הם תליונים ייחודיים העשויים מסוגים שונים של קריסטלים. ישנם אנשים, המאמינים בכוח הריפוי של קריסטלים, כאשר לכל קריסטל יש תכונות ריפוי ייחודיות.

לדוגמא: אחלמה, קריסטל מהמם בצבע סגול, ידוע בתכונותיו המרגיעות, בעוד רוז קוורץ, קריסטל ורדרד, קשור לאהבה וחמלה.  ענידת תליון קריסטל יכולה לעזור לך לנצל את האנרגיה של הקריסטל ולחוות את היתרונות המרפאים שלו.

תליוני קריסטל

תליון ארומתרפי

אם אתה חובב ארומתרפיה, אתה כנראה תאהב את התליונים הארומתרפיים. תליונים אלו מעוצבים עם תא קטן שבו מטפטפים טיפה אחת או שתיים מהשמן האהוב עליך. שעונדים את התליון, החמימות של הגוף שלך תפזר בעדינות את השמן ויאפשר לך ליהנות מהיתרונות  הטיפוליים של ארומתרפיה בכל מקום שתלך.

 

תליוני תמונה

תליוני תמונה הם סגנון של תליונים הקיימים כבר מאות שנים. בתליוני תמונה, התמונה יכולה להופיע במגוון אפשרויות. אפשרות אחת היא שהתמונה תודפס על שטח הפנים של התליון ותהיה גלויה לכל, ואפשרות נוספת היא תליונים הכוללים תא קטן שיכול להכיל תמונה קטנה. תליונים אלו מהווים מתנה נהדרת למישהו מיוחד או דרך משמעותית לשמור על אדום אהוב קרוב לליבך.

 

תליוני הודעות

סוג זה של התליונים אינו בפופולרי במיוחד, אך ניתן להיתקל בו מידי פעם ואין ספק שהוא נכנס תחת ההגדרה תליונים מיוחדים. תליוני הודעות הם דרך ייחודית ללכוד רגע או מסר מיוחדים. ניתן להתאים את התליונים הללו כך שיציגו גל קול של הודעה קולית, שיר אהוב או כל צליל בעל משמעות מיוחדת עבורך. זוהי דרך מותאמת אישית באמת לענוד זיכרון מיוחד.

תליוני הודעות

כמה עולה תליון?

עלות התליונים יכולה להשתנות מאוד בהתאם לחומר, לעיצוב ולמותג התליון. ישנם תליונים שניתן לרכוש תמורת כמה מאוד בודדות של שקלים, בעוד שאחרים יכולים לעלות אלפי שקלים.

בדרך כלל, ניתן למצוא תליונים פשוטים יחסית, העשויים מכסף או מצופי זהב בפחות מ- 200 ש״ח, ותליונים מורכבים ויוקרתיים יותר עשויים ממתכות יקרות כמו זהב או פלטינה יכולים לעלות אלפים רבים של שקלים. בסופו של דבר, כפי שציינו כבר בתחילת הפסקה, עלות התליון תיקבע על פי תכונותיו הייחודיות ותקציב הקונה.

 

לסיכום,

תליונים הם אביזר נצחי שניתן לענוד בדרכים רבות ושונות. 4 תליונים מיוחדים אלו מציעים תכונות ייחודיות שחורגות מעצם היותה תכשיט אופנתי. בין אם אתם מחפשים תליון קריסטל מרפא או תליון שיחזיק זיכרון מיוחד, ישנו תליון שמתאים לך.

תליונים

אולי יעניין אותך גם

קטרקט
כללי
4 דרכים לטפל בקטרקט

ראייתכם מטושטשת? מתקשים לראות בלילה? סובלים מסנוור מוגבר כאשר אתם נוהגים או נמצאים תחת תאורה חזקה? ייתכן שאתם סובלים מקטרקט. בכתבה זו תגלו את 4

קרא עוד »
קָטָרַקט
כללי
מהו קטרקט?

קטרקט הינה תופעה רפואית שכיחה שבאה לידי ביטוי בעיקר בקרב מבוגרים בני 60 ומעלה. זו גורמת לעכירות בעדשת העין, כך שהסובלים ממנה חווים ירידה משמעותית

קרא עוד »
פולוסה