חיפוש
חיפוש

5 דרכים להכניס את הרוחניות הביתה

להכניס את הרוחניות ששומרת על בריאותנו שלמה ומביאה אנרגיה חיובית אלינו. ואיזה מקום טוב יותר מהבתים שלנו! רבים מאיתנו מתמודדים עם כל כך הרבה מתח וחרדה במקומות העבודה שלנו, עד שהניתוק מכל זה עלול להתגלות כקצת קשה.

לכן לא צריכה להיות הרגשה טובה יותר מאשר לחזור הביתה ולסגור את הדלת על כל הלחץ והדרמה של העולם שבחוץ. סוף כל סוף אתם חופשיים ליהנות ממקלט משלכם של שלווה ורוגע. השאלה היא איך להכניס את הרוחניות הביתה? ובכן, אתם במקום הנכון לגלות!

 

דרכים להכניס את הרוחניות לביתכם

דרכים להכניס את הרוחניות לביתכם

כעת נפנה לסקור 5 דרכים שיעזרו לכם להכניס את הרוחניות הביתה:

 

  1. הוספת צמחים

נמצא שצמחים בבית מגבירים אושר ובריאות פסיכולוגית. יש כמה צמחים שהם מטהרי אוויר מצוינים והחברים העלים שלנו יוצרים אווירה כל כך נעימה. הצבע הירוק המרגיע שלהם הוא טיפולי והם משמשים בפנג שואי כדרך ליצור אנרגיה חיובית וזרימה בבית.

פנג שואי היא האומנות של הצבת חפצים בתוך ובסביבת הבית שלך כדי ליצור אנרגיה חיובית ושפע. הנח צמחים בריאים משני צידי דלת הכניסה שלך כדי לעודד פנג שואי חיובי. לצמחים יכולה להיות גם משמעות רוחנית, קראו לאילו צמחים את התכונות שאתם מחפשים, בין אם זה הגנה, אושר או מזל – יסמין מושכת אהבה וכסף ועל בזיליקום אומרים שהוא מביא מזל, הגנה וטוהר.

 

      2. נרות

אור הוא אחד מאותם אלמנטים מכריעים שיכולים לגרום לחלל להרגיש שליו או קשה. בחירה בתאורה רכה ומרגיעה יכולה לעשות הבדל מיידי להרגשה של כל חלל. בוער נרות לא רק נראה יפה, אבל בפנג שואי נחשב מטהר, גם מכניס את אנרגיית האש לתוך הבית שלכם עבור חום, שגשוג ושפע. המיקום הטוב ביותר נחשב בחלק המרכזי של הבית.

נרות 

      3. קריסטלים

הוספה של קריסטלים לבית שלכם היא פעולה שבוודאות תעזור להכניס מגע של רוחניות. אתם יכולים לבחור קריסטלים עם סגולות שונות שיעניקו לחללים שונים בביתכם את המגע הרוחני הנחוץ. קריסטלים יכולים גם לספק לכם נושא שיחה מעניין עם אורחים שימצאו אותם ככלי נוי מרתק.

 

      4. ארומתרפיה

לריח השפעה חזקה ומיידית מאוד על הרגשות שלכם ושימוש בניחוחות טבעיים כמו קטורת ושמנים ארומתרפיים יכול להשפיע לטובה וחיובית על האווירה בביתכם. בפנג שואי שימוש בניחוחות טבעיים יכול לשפר את ה"צ'י" (אנרגיה) של הבית שלכם ולקדם שפע ורגשות חיוביים.

לבונה, קטורת צ'מפה או אלגום יכולים לסייע בהפחתת דיכאון וחרדה וליצור תחושה עמוקה של הקדושה תוך ניקוי אנרגיה שלילית.

 

      5. ניקיון

כנראה הצעד הקשה ביותר בהכנסת רוחניות לבית שלכם – פינוי החלל מלכלוך ובלאגן. אלו מקשים על תחושת נינוחות וחיובית. זו הסיבה שהתמודדות עם הצעד הזה היא ממש חשובה. אין דרך נכונה או לא נכונה לנקות ולהיפטר מכל הבלגן המיותר.

5 דרכים להכניס את הרוחניות הביתה

אולי יעניין אותך גם

הגרלה
כללי
הגרלת פיס 777 – איך זה עובד?

הגרלת פיס 777 היא אחת מההגרלות המרתקות והפופולריות שמציע מפעל הפיס בישראל. משחק זה מציע למשתתפים הזדמנות לזכות בפרסים קבועים וגבוהים, עם סיכויי זכייה יחסית

קרא עוד »
פולוסה