חיפוש
חיפוש

6 מתנות מעניינות לבן הזוג

כאשר אנו מגיעים לבחירת מתנה לבן הזוג שלנו, אנחנו תמיד מתלבטות.

ישנן מתנות רגילות יותר שקשורות ללבוש, קוסמטיקה וטיפוח.

אך יש מתנות יותר מקוריות, כאלה שאין להם תוקף והן נצחיות.

כאלה שנוכל לשמור ולהנות מהן אפילו יחד.

 

ספלים בעיצוב אישי

ספלים בעיצוב אישי אומנם לא מתנה מאוד מקורית, אך מתנה מעניינת ושימושית. היא תמיד יכולה לשמש אותו כאשר הוא שותה כוס קפה, או אפילו לשמש אותו לאחסן כלי כתיבה על שולחן העבודה שלו. מומלץ לעטוף אותו בצורה יפה ולפנק בכמה שוקולדים איכותיים. מה יותר טוב מספל שיוכל להזכיר לו אתכם בכל רגע נתון?

 

תמונת יהלומים או תמונות גירוד

לא מדובר על יהלומים אמיתיים, כי אנחנו מדברים בסה״כ על הגבר שלך. אנו מדברים על תמונת יהלומים, בין אם היא קנויה ובין אם את בוחרת לעשות זאת בעצמך. תוכלי לעצב תמונת יהלומים מדהימה לבן זוגך שישאיר זיכרון לטווח ארוך. ערך העשייה והיצירה יוכל לגרום לו אפילו להעריך יותר את הזמן שהשקעת ביצירת המתנה שלו ולתת לו להרגיש שהוא הכי מיוחד.

אותה תחושה תוכלי להשיג ע"י תמונות גירוד שמתחת לתמונה של מקום שהוא אוהב תופיע תמונה שלכם יחד מתחבקים ומחייכים.

 

ערכת גריל

ערכת גריל תמיד תקנה את הגבר שלך. ערכת גריל היא כל מה שהגבר שלך צריך כדי לעשות מנגל, כשזה שירשים גם את החברים שלו ואת כל מי שיגיע למנגל. אין כמו מנגל איכותי לחגיגה עם המשפחה והחברים הכי קרובים, ואפילו לפיקניק ספונטני, כזה שכולם יתפעלו מכמה שהוא מקצועי ואיכותי.

 

משחקי חשיבה

ישנם משחקים רבים שגברים אוהבים לשחק, אחד מהם הוא משחק החשיבה מעץ. המשחק שישגע את הבחור שלכן עד שהוא יצליח לפתור אותו. משחק חשיבה יכול להיות נפלא להעברת זמן פנוי שהוא לא מול נטפליקס. גם זה יכול להיות משחק נהדר לשים על שולחן העבודה ולראות אנשים רבים מנסים לפתור את חידות המשחק.

 

מוצרי גילוח וטיפוח

מוצרי גילוח איכותיים יכולים לעשות את העבודה. סכיני גילוח, מכונת גילוח, ג׳ל לגילוח ואפילו מכונה מקצועית לסידור וסגנון הזקן והשיער ללא תלות בספר שלהם, יכולה לעשות את העבודה. כאשר הגבר שלך מוזמן למסיבה, חתונה או סתם תרצי שהוא יראה טוב במפגש עם חברים, מכונת תספורת וגילוח ביתית יכולה לעשות את העבודה מצוין.

 

יצירת חוויות יחד

מעבר למוצרים מוחשיים, תוכלו לקנות לבן הזוג שלכם חוויות. חוויות כמו טיול רייזרים, טיסה בכדור פורח, קייאקים, הם חלק מהאטרקציות שתוכלי לעשות לבן זוגך. כל העניין הוא ליצור חוויה משותפת, המשלבת שבירת שגרה, הנאה וזיכרון שילווה אתכם להמון שנים יחד.

 

לסיכום

קניית מתנה לבן הזוג יכולה להיות לעיתים מתקילה, בעיקר אם אתם הרבה שנים ביחד ואת מרגישה שכבר קנית לו הכל. יש כמה מתנות מעניינות, שיכולות להיות גם מאוד יעילות עבור בן זוגך ואולי אפילו גם עבורך. המטרה במתנה לבן זוגך היא להשאיר חותמך ולקנות לו מוצרים מעניינים שישמשו אותו לאורך זמן ויזכירו אותך תמיד.

 

מתנה ארוזה

אולי יעניין אותך גם

מזכרת קנבס לבת שלך
מתנות
מזכרת איכותית

רוצים להעניק מתנה למישהו חשוב בחייכם? מעוניינים לרכוש מזכרת איכותית שתישאר לאורך זמן? אין כמו מתנות ומזכרות שנשארות איתנו שנים ארוכות ומעוררות בנו תחושה נעימה.

קרא עוד »
מתנות קטנות לעובדים
מתנות
3 מתנות קטנות לעובדים

אתם לא צריכים לחפש מחקרים שנערכו בתחום כוח האדם כדי לגלות שעובדים מתוגמלים הם עובדים שמביאים לתוצאות חיוניות. עובדה זו כבר ידועה לכל מנהל באשר

קרא עוד »
פולוסה