חיפוש
חיפוש

6 סיבות למה לחגוג בר מצווה בכותל

הגיע היום המיוחל, הבן שלכם הגיע לגיל שלוש עשרה ואתם תוהים כיצד לחגוג לו. טיסה לחו"ל? אירוע באולם? או אולי בר מצווה בכותל?

לפניכם 6 סיבות לחגוג בר מצווה בכותל.

 

האלמנט הרוחני

למי שחגיגת בר המצווה חשובה במיוחד מבחינה רוחנית ודתית, חגיגה בעיר הקודש ירושלים, בכותל היא החגיגה המושלמת. העיר ירושלים חשובה להרבה דתות שונות, ולדת היהודית במיוחד. הכותל, כשריד מבית המקדש מהווה קישור לרוחניות ולדת היהודית.

 

האירוע שכולם ירצו להגיע אליו

בר מצווה בכותל הוא אירוע ייחודי. אנשים מקבלים הזמנות לאירועים כל הזמן, בגני אירועים, באולמות ובסופו של דבר כל האירועים נראים פחות או יותר אותו הדבר. אירוע בכותל הוא חוויה שונה וייחודית, מדובר בחגיגה שהחברים שלכם ישמחו להגיע אליה.

 

לאחר הטקס

אחרי הטקס בכותל אפשר לשלב סיור בעיר, תצפיות וביקור במקומות ייחודיים בעיר הקודש, כך תהיה לאורחים שלכם חוויה שונה שהם לא יישכחו ותמונות מרהיבות מהטקס בכותל ומהסיור.

 

שילוב אטרקציות

בר מצווה בכותל יכולה להפוך ליום שלם של אטרקציות וחוויות שגם הילד שלכם וגם האורחים לא יישכחו כל כך מהר. תהלוכה מוזיקלית בדרך אל הכותל, מעגלי מתופפים, סיור בעיר העתיקה לאחר הטקס וארוחות במסעדות הקרובות לכותל המציעות ארוחות ייחודיות לאירועי בר מצווה.

 

התרגשות ורוממות רוח

טקס בר המצווה הוא מרגש בפני עצמו, רגע הגעת הילד לשלב בגרות, שלב קבלת עול המצוות. אך אם יש מקום בו ההתרגשות תהיה גדולה יותר, זה חגיגת בר המצווה בכותל המערבי. אין מרגש מאירוע בכותל, מקום הקדוש ליהודים, בעיר הקדושה ליהודים, ובאירוע ייחודי הקדוש ליהודים לא פחות. תחושת הקדושה של הכותל ושל העיר תוסיף להתרגשות ולרוממות הרוח הנובעים מהאירוע.

 

מוטיבציה

ישנם ילדים שפחות אוהבים לחגוג באופן כללי, ולא ירצו לעשות חגיגה מבר המצווה שלהם. ההצעה הייחודית של חגיגה בכותל, עם מוסיקה ומתופפים, סיורים וארוחה במסעדה יעלו את המוטיבציה של ילדכם וישכנעו אותו שאולי בכל זאת כדאי לחגוג את בר המצווה.

 

לסיכום

ישנן אופציות שונות ומגוונות לחגיגת בר המצווה של ילדכם. הנה 6 סיבות למה לחגוג את בר המצווה בכותל.

האלמנט הרוחני מודגש כאן, חגיגה של טקס יהודי קדוש בכותל המערבי, שריד מבית המקדש, הקדוש ליהודים. בר מצווה בכותל הוא האירוע שכולם ירצו להגיע אליו מדובר בחוויה שונה וייחודית בניגוד לאירועים באולמות הלא שונים במיוחד האחד מהאחר. לאחר הטקס תוכלו לקחת את האורחים שלכם לסיור בעיר וכך ליצור חוויה בלתי נשכחת שתתועד בתמונות מרהיבות. בבר מצווה בכותל תוכלו לכלול שילוב אטרקציות כגון מעגלי מתופפים, ארוחה ייחודית במסעדה לאחר הטקס ועוד. לאירוע שלכם לא תהיה התרגשות ורוממות רוח כפי שתהיה לו בכותל. אם ילדכם לא רוצה לחגוג, תיאור של אירוע שכזה בהחלט יכול להעלות לילדכם את המוטיבציה לחגיגה.

ירושלים

 

אולי יעניין אותך גם

פולוסה