חיפוש
חיפוש

Sananes – תשאירו את העיצוב למומחים

לא יודעים איך לעצב את הבית? תקועים במבוך מחשבתי של רהיטים שלא משחררים מכם? למזלכם לסננס יש את המומחים שיעזרו לכם בכל. איזה רהיטים טובים לקיץ ומה יותר מתאים לחורף? מה הולך בחדר ילדים ומה ממש כדאי להשאיר בחוץ? במאמר זה נסביר לכם ונפרט את כל מה שאתם צריכים לדעת, יחד עם עזרה מהמומחים שלנו. 

 

עיצוב הבית – לפני הכל

מעברי דירה ועיצובי הבית מחדש עלולים להיות קשים ולדרוש יותר ממה שאנחנו יכולים לתת. כשמדובר באדם פרטי, ניתן לבצע זאת יחסית לבד עם עזרה של מומחה מקצועי. אך כשאתם משפחה צעירה עם ילדים קטנים, או זוג מבוגר שאינו מבין בתחום העיצוב העכשווי, יהיה הרבה יותר קל לפנות למומחים של חברת Sananes על מנת לקבל את חווית העיצוב המושלמת.

לא רק שמדובר במומחים לעיצוב, רשת סננס לעיצוב הבית והמשרד מוכרת רהיטים עבור הדירה ויכולה לעזור לכם בבחירתם והתאמתם אחד לשני.

 

איך מעצבים נכון?

לשאלות כאלה בדרך כלל אין תשובה אחת, אלא חוקים. העיצוב הנכון הוא לא בהכרח מתאים לכולם, וכל אחד אוהב את ביתו בדרך אחרת. עם זאת, יש חוקים שרצוי שלא נעבור עליהם.

  • החליטו על פלטת צבעים – מה היא פלטת צבעים? נסו לחשוב על כמה צבעי בסיס איתם תרצו לבצוע את הבית והעמיקו בתוכם. אל תבחרו מספר רב מידי של צבעים שונים או צבעים לא משלימים, לכו על צבע אחד או שניים לכל היותר המתאימים אחד לשני והעמיקו בגוונים שלהם. הטיפ הגדול ביותר בעיצוב הוא לא לבחור המון צבעים, אלא לבחור בצבע אחד ובהמון גוונים שלו.
  • שחקו עם הקירות – קירות הם בצבע לבן, זה ידוע. אבל האם הם חייבים להישאר כך? הטרנד החדש של 2022 להוספת טפט או חיפויי קיר על קיר אחד בלבד בחדר תופס תאוצה ומגיע גם אלינו. הניסיון לשלב מקוריות וקונספט בדירה לא חייב להשתלט על כל החלל, ניתן לבחור קיר אחד בו תתלו עליו טפט או חיפויי מסוג מסוים שיעניק אנרגיה שונה ומיוחדת. על אותו הקיר נמליץ לכם להציב ארון ספרים או מדפים להשלמת המראה.
  • הוסיפו שטיח – שטיח מאז ומעולם הייתה המצאה נהדרת ושימושית, הוא לא צץ במאה שנה האחרונות, אלא פריט שקיים כבר מאות שנים. שטיח מחמם את הרגליים בחורף ומעניק קלילות בקיץ. אם אתם תוהים מה חסר לכם בבית ולמה הכל לא נראה מושלם? ייתכן כי שטיח זאת התשובה. שטיחים מוסיפים אופי לחלל וצבעוניות. במידה ואתם מעוניינים באחד כזה, רכשו שטיח עגול לחדר קטן ושטיח מרובע לחדר גדול. נסו לא ללכת על צבעיים קיצוניים או דוגמאות במידה ושאר החלל הוא "שקט", אך אם מתחשק לכם להיות נועזים – זה הזמן.

עיצוב בית

אולי יעניין אותך גם

פולוסה