חיפוש
חיפוש

X סיבות להשתמש במלכודות דבק במקום מלכודת אחרת

לכולנו מגיע הרגע שאנחנו מוצאים סימנים של מכרסם או זוחל בתוך הבית – נחת, עכבר, חולדה או כל חיה אחרת. צריך להגיב במהירות במקרה כזה, כי חיות מתרבות כידוע – ואתם לא רוצים שהעכבר יהפוך למשפחת עכברים. יש הרבה אנשים שמתלוננים על מלכודות דבק וטוענים שהן לא יעילות, אבל האמת היא שהם טוענים כך כי הם לא ניסו להשתמש בהן! שאר המלכודות יעילות פחות, מסורבלות ועולות הרבה יותר. הנה הכתבה שתשכנע אתכם למה מלכודות דבק הן מוצר נהדר.

 

מלכודות דבק – זה עובד!

הסיבה הפשוטה ביותר היא שזה פשוט עובד. מלכודות דבק נמצאות שנים על המדף כי הן עובדות, גם אם הן לא מתוחכמות במיוחד. אם תניחו מלכודות עם אוכל, הריח של הדבק מותאם למשיכת חיו וזה יוביל ללכידה של המכרסם שרציתם ללכוד. מלכודת דבק היא דוגמה להמצאה פשוטה שלא מפסיקים להשתמש בה, ולא ניתן להתווכח עם הפשטות והיעילות שלה.

 

המחיר הכי משתלם

היתרון השני והלא פחות חשוב הוא המחיר של המלכודות. רבים מאתנו לא מוצאים לעיתים קרובות מכרסמים בבית, לכן אין סיבה לקנות מלכודת יקרה שתשמש אתכם מעט פעמים – עדיף לקנות מלכודות חד פעמית וזולה. לא מדובר בהוצאה חשובה לכן עדיף לא להשקיע בה. חשוב לציין שזה שמלכודות דבק הן לא זולות שה לא אומר שהן פחות יעילות – למעשה ההיפך הוא הנכון.

 

פשוט לתפעול

היתרון הבא הוא הפשטות של המלכודות האלה – תגידו את האמת, האם הצלחתם פעם להפעיל את המלכודת ברזל המסובכת שצריך לתלות בתוכה אוכל? אין מצב שהצלחתם, וזה מוכיח שיש בעיה במוצר. מלכודות דבק לא צריך לתפעל, כי הן פשוטות – מניחים אותן, יש להן ריח שמושך עכברים, מניחים מעט אוכל עליהן אם רוצים – ותפסתם בקלות ובמהירות את העכבר או החיה האחרת שרציתם!

 

מלכודות עם דבק חזק שלוכד כל מכרסם או זוחל

יש מי שטוען שהמלכודות כלל לא עובדות, אבל זה נובע מבורות. המלכודות מצוידות בדבק חזק במיוחד שתואם למשקלו של המכרסם – וכשזה נדבק אל המלכודת הוא לא יוכל להשתחרר ממנה. ייתכן ויש טבעונים או אנשים שדואגים לחיות שלא אוהבים שלוכדים חיות, אבל זה לא צריך להעסיק אתכם, כי אם הייתה להם חיה בבית  הם היו לכודים אותה גם.

 

מלכודות דבק – ניתן לרכוש בכל מקום

היתרון האחרון לכתבה זו, אבל יש עוד הרבה יתרונות, הוא הנגישות של המוצר הזה. ניתן למצוא מלכודות דבק בכל חנות ואף בתחנות דלק. מלכודות מורכבות ויקרות תמצאו בחנויות שמיועדות לחיות, ולמי יש זמן לנסוע לחנויות האלה? ניתן לומר לסיכום שמלכודות דבק הן הכי יעילות, הכי זולות, הכי נגישות והכי קלות לתפעול, אז אין סיבה להשתמש במלכודות אחרוץ.

מלכודות דבק

אולי יעניין אותך גם

קטרקט
כללי
4 דרכים לטפל בקטרקט

ראייתכם מטושטשת? מתקשים לראות בלילה? סובלים מסנוור מוגבר כאשר אתם נוהגים או נמצאים תחת תאורה חזקה? ייתכן שאתם סובלים מקטרקט. בכתבה זו תגלו את 4

קרא עוד »
קָטָרַקט
כללי
מהו קטרקט?

קטרקט הינה תופעה רפואית שכיחה שבאה לידי ביטוי בעיקר בקרב מבוגרים בני 60 ומעלה. זו גורמת לעכירות בעדשת העין, כך שהסובלים ממנה חווים ירידה משמעותית

קרא עוד »
פולוסה