תפריט

למה כדאי לכם לשקול מיחזור משכנתא?

ייתכן ובתקופה שבה לקחתם את המשכנתא שלכם, הנחתם שמדובר בהלוואה בתנאים מעולים שמתאימה לכם בצורה הכי טובה שאפשר. אבל השנים חלפו ועמן השתנה ההרכב המשפחתי ומספר בני הבית, ההוצאות וההכנסות המתרחשות בחשבון הבנק, ובטח גם אתם בעצמכם והדרך שבה אתם רואים את ההתמודדות הנכונה עם האתגרים הפיננסיים שלפניכם. מיחזור משכנתא יכול להועיל מאוד במקרים מסוימים, ושווה לבחון האם זה יהיה הפתרון שישדרג לכם את החיים, אז למה אתם מחכים? דברו עם המומחים של שקוף עוד היום!

דברים שכדאי לקחת בחשבון

החלטנו להראות לכם מהם הדברים שכדאי לקחת בחשבון לפני מחזור משכנתא. ראשית כל חשוב להבין – המטרה של מיחזור המשכנתא הינו לעשות שינוי מהותי בהוצאה חודשית קבועה, המלווה אתכם כבר שנים. במידה ועל אף הזמן שחלף לא השתנו אצלכם דברים משמעותיים, כדאי להישאר כנראה עם המסלול הקיים ולא להחליפו. מצב זה כאמור הינו נדיר למדי, כיוון שאין כמעט מי שחתם על משכנתא בגיל עשרים ומשהו, ולא מתחרט על חלקים מן המסלול שלה כאשר הוא כבר בן ארבעים פלוס.

כדאי לקחת בחשבון כי עבור ביצוע של מיחזור משכנתא תצטרכו לשלם עמלות לא נמוכות, אבל במידה ותעשו את הפעולה לאחר התייעצות עם מומחה בתחום, ותבינו מהו המסלול הנכון ביותר עבורכם – תיווכחו כי ה"השקעה" בדמותה של תשלום העמלה, שווה את זה ותוביל אתכם לרווחה כלכלית ולתשלום הרבה יותר נוח מדי חודש.

לשקול מיחזור משכנתא

איך ממחזרים משכנתא?

בכדי למחזר משכנתא צריך להבין לעומק במה תלוי תמהיל התשלומים הנוכחי שעמו אתם מתמודדים: האם התשלום צמוד למדד? לריבית למשכנתאות? האם זו משכנתא בריבית קבועה? תתפלאו לדעת כי הרבה מאוד לקוחות שקיבלו משכנתא לפני שנים רבות, כלל אינם יודעים לעומק על מה הם חתמו, ולא מבינים עד כמה שינוי קל במסלול של ההלוואה – עשוי להביא לשינויים גדולים בהתמודדות החודשית עם הפירעון שלה. מיחזור משכנתא זהו את השוק זה עשוי להועיל לכם כאמור, אך מוטב להבין מהי הדרך הנכונה "לעצב" את המשכנתא החדשה, על מנת ש"תעשה את העבודה" בשבילכם.

מומלץ להיעזר במקצוענים בתחום, ולפנות לסיוע של עורך דין המתמחה במשכנתאות או רואה חשבון, הבקיאים בעניינים אלו ויוכלו לייעץ לכם מניסיונם, בכדי לבנות מסלול משכנתא אידיאלי עבורכם וכך תגיעו לפגישה בבנק כאשר אתם מוכנים בצורה המיטבית.

 

כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
גדלים שונים
אנשי מקצוע

האם משתלם לתקן את האייפון בבית?

המכשירים הסלולריים הפכו כבר מזמן לאמצעי הקשר העיקרי שלנו עם המשפחה והחברים, לכלי עבודה עסקי לכל דבר ועניין ולאמצעי שדרכו אנחנו נהנים בשעות הפנאי. המשמעות היא שכל תקלה ולו הקטנה

עובדים בחברה
אחסון וטיפים

האם העסק שלך זקוק לחברת מחשוב?

מתלבטים לגבי שירותי מחשוב לעסק? ובכן, המומחים של חברת פסגות – החברה המובילה כיום בתחום שירותי מחשוב מתקדמים מסבירים מדוע גם העסק שלך זקוק לכך. כל הפרטים – במאמר הבא.

זוג בקיום יחסי מין
מיניות וטיפים

4 סימנים לכך שאת לא נהנית במיטה

אם את חשה ירידה בחשק המיני כמו גם לא נהנית בזמן קיום יחסי מין, דעי כי את לא לבד. להלן ארבעה סימנים אשר יעזרו לך להבין לעומק יותר האם את

מד חום וקור
אנשי מקצוע

החשיבות בתחזוק מקררים תעשייתיים

חלוקת קרח ברחובות העיר כדי לשמור על טריות המזון ולדאוג לקרר אותו. עכשיו זה אולי נשמע כמו מדע בדיוני, אבל לפני שבעים שנים בלבד היה מדובר על מציאות חיים. מוכר